Metroidvania RPG çeşidindeki Bloodstained: Ritual of the Night, taşınabilir aygıtlar için çıktı

metroidvania rpg cesidindeki bloodstained ritual of the night tasinabilir aygitlar icin cikti EaZQrLHW

metroidvania rpg cesidindeki bloodstained ritual of the night tasinabilir aygitlar icin cikti 0 t8Wii3Te

Yayıncılığını NetEase Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise ArtPlay’in yaptığı metroidvania RPG türündeki Bloodstained: Ritual of the Night, iOS ve Android aygıtlar için yayınlandı. Oyun daha önce Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC için de yayınlanmıştı.

Oyun şu anda Google Play üzerinde 86,99 TL, App Store üzerinde ise 89,99 TL. Oyunun iOS aygıtlardaki boyutu 2.3 GB, Android aygıtlarda ise 1.6 GB. Oyunu iOS aygıtınıza yüklemek için iOS 11.0 yahut sonraki bir sürümü, Android aygıtınıza yükleyebilmek için de Android 7.0 yahut sonraki bir sürümü kullanıyor olmanız gerekiyor.

Oyunun fragmanını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Bloodstained: Ritual of the Night 19. yüzyılda İngiltere’de geçen yandan görünümlü aksiyon RPG bir gotik dehşet oyunudur. Paranormal bir güç muazzam büyülü güçler yüklenmiş kristal kırıkları ortaya çıkardı.

Bir simyacının laneti yüzünden bedeni yavaşça kristalize olan yetim Miriam olarak oyna. İnsanlığı ve kendini kurtarmak için Miriam kale içinde savaşmalı ve büyücü Gebel’i alt etmesi gerekmektedir.

Cehennemin bosslarını ve sayısız kölesini yenmek için geniş bir silah, ekipman ve ganimet yelpazesinin kilidini aç, topla, craft yap!

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Metroidvania RPG çeşidindeki Bloodstained: Ritual of the Night, taşınabilir aygıtlar için çıktı