Metal Gear Solid sinemasında Solid Snake karakterini oynayacak isim belirli oldu: Oscar Isaac

metal gear solid sinemasinda solid snake karakterini oynayacak isim belirli oldu oscar isaac SjANAHbf

metal gear solid sinemasinda solid snake karakterini oynayacak isim belirli oldu oscar isaac 0 QzkUvZ71

Birinci oyunu 1987 yılında yayınlanan ve o vakitten bu vakte birçok başarılı oyunu çıkan Metal Gear serisinin sinema uyarlamasında başrolü, yani Solid Snake karakterini oynayacak olan isim aşikâr oldu.

Birçok kere imaline başlanan lakin daima ertelenen ve farklı kusurlarla karşılaşan Metal Gear Solid sinemasının başrolü sonunda seçildi. Bir müddettir Christen Bale’in başrolü oynayacağı söyleniyordu fakat daha öncesinde bu rolü canlandırmak istediğini de söyleyen Oscar Isaac rolü kaptı. Daha evvel Ben Affleck, Hugh Jackman ve Tom Hardy üzere isimler de konuşuluyordu.

Oscar Isaac daha evvel Star Wars’un son üçlemesinde, Ex Machina sinemasında izlemiştik. Oscar Isaac önümüzdeki yıl çıkacak olan Dune sinemasında de kıymetli bir role sahip ve ayrıyeten geçtiğimiz haftalarda da Marvel dizisi Moon Knight’ın başrolüne seçildi. 

Başrolünde Oscar Isaac’in oynayacağı sinemanın ne yazık ki çok fazla ayrıntısı bilinmiyor. Metal Gear Solid sinemasının direktörlüğünü Jordan Vogt-Roberts, senaristliğini ise Derek Connolly üstlenecek.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Metal Gear Solid sinemasında Solid Snake karakterini oynayacak isim belirli oldu: Oscar Isaac