Mass Effect serisinin yeni oyunu geliştirme basamağında

mass effect serisinin yeni oyunu gelistirme basamaginda BE6HjqP4

mass effect serisinin yeni oyunu gelistirme basamaginda 0

Aksiyon RPG cinsinin en değerli oyun serilerinden biri olan Mass Effect’in yeni oyunu duyuruldu. Daha doğrusu sadece  geliştirildiği açıklandı. 

N7 günü yani November 7 (7 Kasım) birkaç yıldır kutlanan bir gün. N7 denmesinin sebebi ise N7’nin Mass Effect kainatı içerisinde Systems Alliance askeri olanların ulaşabileceği en üst rütbe olması. Bu kutlama hasebiyle da Mass Effect cihanı için iki yeni gelişme oldu.

Birinci gelişme orjinal üçlemenin remastered versiyonu olan Mass Effect Legendary Edition. Birinci üç oyunun remastered versiyonlarını içerecek olan Mass Effect Legendary Edition paketi PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 2021’de yayınlanacak. Geriye uyumluluk ile yeni jenerasyon konsollarda da çalışabilecek.

Yeni Mass Effect Geliştirme Etabında

Bir başka hoş haber ise Mass Effect serisinin yeni oyununun geliştirme etabında olması. Hatta oyunu geliştiren grup, orjinal oyunu geliştiren eski takımdan oluşuyor. Ne yazık ki şu an için öbür bir bilgi yok fakat en azından geliştirildiğini biliyoruz. Umuyoruz ki son oyun Mass Effect Andromeda üzere hayranları hayal kırıklığına uğratmaz ve son derece başarılı bir oyun karşımıza çıkar. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Mass Effect serisinin yeni oyunu geliştirme basamağında