Maske, ara ve karantina bu oyunda buluşuyor

maske ara ve karantina bu oyunda bulusuyor GF2TDivQ

maske ara ve karantina bu oyunda bulusuyor 0

Pandeminin neredeyse bir yıldır hayatımıza oluşu hayat biçimimizdeki pek çok şeyi baştan aşağı değiştirdi. Maske, toplumsal uzaklık ve karantina üzere kavramlar bu devrin kesinlikle hatırlanması gereken uygulamaları ortasında yer alıyor. Viral Days bu kavramları bir oyunda bir ortaya getirmiş.

Viral Days neler sunuyor?

Pandemi devrinin kurallarını tam olarak yansıtan birinci oyun olma özelliğine sahip Viral Days, insanların koronavirüs salgınına karşı nasıl korunması gerektiğini belirlemenize dayanıyor. Stratejiler belirleyerek salgını en az düzeyde tutmaya çalışıyorsunuz.

Kısım bölüm ilerleyen oyunda insanların virüsü yaymasına mahzur olmazsanız kaybediyorsunuz. Belli bir alan içerisinde sağlıklı ve enfekte bireyler gezinmeye başlıyor. Bireylere maske taktırarak, karantinaya alarak yahut toplumsal uzaklık koyarak temas etmesini engelliyorsunuz.

Günümüzde olduğu üzere maske takmayan, arayı korumayan yahut karantinada olması gerekirken dışarı çıkanlar nedeniyle çok sayıda karakter enfekte olabiliyor. Oyunda maske ve karantina atakları hudutlu. Ayrıyeten bir maske standı da kurulabiliyor. Bu bakımdan bunları göz önüne alarak stratejik davranmanız gerekiyor.

3 farklı zorluk derecesi olan oyunun sonraki kısımlarında insanları hastaneye yatırma, sokağa çıkma yasağı ilan etme, kurallara uymayanları tutuklama halinde opsiyonlar da ekleniyor. Yakın vakitte oyuna yeni kısımlar eklenecek.

maske ara ve karantina bu oyunda bulusuyor 1 iH6yrd2w maske ara ve karantina bu oyunda bulusuyor 1 iH6yrd2w maske ara ve karantina bu oyunda bulusuyor 3 bXJY5D7Y Viral Days Quizista Strateji Oyunları Fiyatsız Aygıta nazaran değişir

maske ara ve karantina bu oyunda bulusuyor 4 t6qGmsgQ maske ara ve karantina bu oyunda bulusuyor 4 t6qGmsgQ maske ara ve karantina bu oyunda bulusuyor 6 PaU8bqyV Viral Days Quizista GmbH & Co. Vertriebs KG Oyunlar Fiyatsız 519 MB

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Maske, ara ve karantina bu oyunda buluşuyor