Genel

Marvel’ın yeni dizisi WandaVision’dan ‘enteresan’ kısa fragman

marvelin yeni dizisi wandavisiondan enteresan kisa fragman 0 wRcy1FAK

Disney Plus’ın birinci Marvel dizisi WandaVision için artık geri sayım resmen başladı. Disney önümüzdeki Aralık ayında yayınlanacak olan diziden bugün kısa bir fragman paylaştı. Yaklaşık bir buçuk dakikalık fragmanda hayli enteresan diyebileceğimiz manzaralar yer alıyor.

WandaVision dizisinde Disney biraz farklı bir eser ortaya koymaya çalışmış. Wanda ve Vision’ın dizide fantastik cihanlar ortasında gidip geldiğini görüyoruz. Wanda’nın çizgi romanlarda bu usul gerçekliği bükme yeteneklerinin olduğu biliniyordu. Marvel Sinematik Evreni’nin en güçlü karakterlerinden birisi olarak dikkat çeken Scarlet Witch, bu diziyle birlikte muhtemelen yavaş yavaş tam potansiyeline ulaşmaya başlayacak.

Disney’in yayınladığı açıklama:

“Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin başrollerinde yer aldığı “WandaVision”, Disney+’ta yayınlanacak olan Marvel Stüdyoları dizilerinin birincisi olacak. Klasik televizyon ve Marvel Sinematik Evreni’nin bir karışımı olan dizide Wanda Maximoff ve Vision’ın enteresan kıssaları anlatılıyor. Kenar bir mahallede ‘ideal hayatlar’ yaşadığını sanan iki üstün güçlü karakter, aslında hiçbir şeyin göründüğü üzere olmadığının farkına varacak.”

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu