Marvel’ın yeni dizisi Ms. Marvel’ın oyuncu takımı aşikâr oldu

marvelin yeni dizisi ms marvelin oyuncu takimi asik r oldu dpHf8PdM

marvelin yeni dizisi ms marvelin oyuncu takimi asik r oldu 0 KriplSqS

Disney’in, Disney+’ta yayınlanması için hazırladığı Marvel dizilerinden biri olan Ms. Marvel’ın tüm oyuncuları açıklandı. Ayrıyeten yayınlanacağı devir de muhakkak oldu.

En son Marvel’s Avengers isimli oyunda gördüğümüz Kamala Khan karakterinin, yani Ms. Marvel karakterinin dizisi 2021’in son aylarında Disney+’ta yayınlanacak. Dizinin çekimleri aslında geçtiğimiz ay başlamıştı ve birinci imgeler de paylaşılmıştı. Hatta geçtiğimiz günlerde düzenlenen Disney’in yatırımcılar toplantısında diziye dair bir birinci bakış görüntüsü yayınlanmıştı.

Dizinin çekimlerinin başlaması ile birlikte ana karakteri Iman Vellani’nin oynayacapı belirli olmuştu. Dizinin başka tüm oyuncular da geçtiğimiz saatlerde açıklandı. Geriye kalan oyuncular şöyle: Aramis Knight, Saagar Shaikh, Rish Shah, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Matt Lintz, Yasmeen Fletcher, Laith Naki, Azher Usman, Travina Springer ve Nimra Bucha.

Ayrıyeten Kamala Khan karakterinin tıpkı çizgi romanlarda olduğu üzere kendince çizgi romanlar yazdığı ve harika kahramanların hayranı olduğu bir kıssa ile başlayacak. Brie Larson’ın canlandırdığı Captain Marvel karakteri de bu dizide yer alacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Marvel’ın yeni dizisi Ms. Marvel’ın oyuncu takımı aşikâr oldu