Kripto Para

“Mars’a Gitmeye Hazırız!” İşte Dünyaca Ünlü Kâhin’den Bitcoin, Ethereum ve Altcoin Tahminleri

Dünyaca ünlü analist ve trader Michaël van de Poppe, Bitcoin ve altcoin piyasalarını değerlendiriyor. Michaël van de Poppe, sektörün yavaş yavaş başka bir büyük boğa koşusu için hazırlandığını söylüyor. Ayrıca analist, kritik Bitcoin, Ethereum ve altcoin tahminlerini paylaşıyor.

Michaël van de Poppe: Bitcoin önümüzdeki günlerde düzeltmeye devam edebilir!

Başarılı analist Michaël van de Poppe, yeni tahminlerini paylaştı. Michaël van de Poppe, Bitcoin‘in önümüzdeki günlerde düzeltme aşamasına devam etmesini beklediğini söylüyor. Michaël van de Poppe, 52.000 dolar seviyesindeki bir başka reddinin muhtemelen BTC’yi 49.000 doları yeniden test etmek için geri göndereceğini söylüyor. Bu seviye kaybedilirse, analist bir sonraki hedefin 46.000 dolar olduğuna inanıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Az önce tartıştığımız bu 49.000 dolarlık bölgeyi tuttuğumuzda, 56.000 dolara doğru devam edebilmek için 52.000 doları kırmamız gerektiğini düşünüyorum. Ancak tüm bu bölge (44.900 dolar – 52.000 dolar) menzile bağlı bir inşaat haline geldiğinden, yapacağımızı varsaymıyorum.

marsa gitmeye haziriz iste dunyaca unlu k hinden bitcoin ethereum ve altcoin tahminleri 0 58pEKtfZ

Michaël van de Poppe: Ethereum yükselecek! Mars’a gitmeye hazırız…

Ethereum’a (ETH) gelince usta analist, yukarı doğru bir ivme varken, en büyük ikinci kripto paranın 1.760 dolar aralığına ulaşmak için 1.540 dolar seviyesini güvenle kırması gerektiğine inanıyor. Michaël van de Poppe, bu yaz meteorik bir altcoin sezonu beklerken ETH/BTC’nin hala tahmin edilebileceği gibi bir konsolidasyon aşamasında olduğuna inanıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH/BTC’ye bakarsak, hala konsolide ediliyoruz. Hala güç bulmaya çalışıyoruz. Seviyeler hala orada, altcoin’ler hala büyük altcoin yazı için ısınıyor. Ancak genel olarak piyasanın düzeltici bir dönemi olması gerekiyor …Altcoin’ler piyasanın kendisinde daha iyi performans gösterecek. Kısa vadede USD değerlerimizde düzeltme alabiliriz ve bundan sonra Mars’a gitmeye hazırız.

marsa gitmeye haziriz iste dunyaca unlu k hinden bitcoin ethereum ve altcoin tahminleri 1

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı tahminleri

Ünlü analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti. Ayrıca başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Son olarak analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu