Oyun

Maneater’ın Yeni Kuşak Konsollar İçin Yenileneceği Duyuruldu

Blindside Interactive ve Tripware Interactive, açık dünya bir aksiyon rol yapma oyunu olan Maneater’ı bu yılın başlarında piyasaya sürmüştü. Genel olarak oyuncuların ve eleştirmenlerin övgüsünü mekan üretim, yeni konsollar için yenilenecek.

Oyun hem Xbox Series X ve S, hem de PlayStation 5 için çıkış tarihlerinde yenilenmiş olarak mağazalarda mekanini alacak. Microsoft’un konsolu 10 Kasım’da, Sony’nin konsolu da 12 Kasım’da piyasaya çıkacak.

4K çözünürlükte insan yeme keyfi

maneaterin yeni kusak konsollar icin yenilenecegi duyuruldu 0 Y32gPXbs

PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarda Maneater 4K takviyesi sunacak lakin Xbox Series S’te bu takviyenin olacağı kesin değil. Ayrıyeten ışın izleme takviyesi, yeni aydınlatma efektleri ve saniyede 60 kare imaj veren gelişmiş performans da oyunun yenilenen performansında bulunan özellikler ortasında olacak.

Oyunun yeni kuşak konsollara getirilecek olan özelliklerinin de 2021 yılında üretimin PC versiyonuna geleceği tabir ediliyor. Bu yenilikler bilgisayar versiyonunda fiyatsız bir güncelleme ile gelecek.

Ek olarak, Maneater’a PS4 ve Xbox One konsollarında sahip olanlar, yeni jenerasyon konsolları aldıklarında da oyunun yeni konsol versiyonuna fiyatsız olarak sahip olabilecek. Yani oyunu bugünkü konsollar için satın almış olanların tekrar masraf yapması gerekmeyecek.

Daha gerçekçi grafikler

maneaterin yeni kusak konsollar icin yenilenecegi duyuruldu 1 vnS59gwy

Bir açıklama yapan Tripware Interactive CEO’su John Gibson, oyuncuların yeni kuşak güçlü konsollarda ölümcül bir köpek balığı olmanın heyecanını yaşamaları için sabırsızlandıklarını açıkladı. Gibson, yeni jenerasyon Maneater’ın ışın izleme, yumuşak geçişli 4K 60 FPS ile hiç olmadığı kadar kusursuz gözüktüğünü, oyuna gelecekte yeni özellikler de ekleyeceklerini açıklisimı.

Maneater şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC’de oynanabiliyor. Oyunun bir Nintendo Switch versiyonu da geliştirilmesine karşın rastgele bir çıkış tarihi bulunmuyor. Maneater, değişik bir oyun olarak daha uzun müddet bizimle olacak üzere duruyor.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu