Genel
Trend

Malatya Haber Bu Sabah Malatya

Malatya Son Dakika Haber

BAŞARILARLA DOLU 12 YIL

Malatya Haber
Malatya Haber

7 Mart 2011 yılında Malatya haberciliğinde yayın hayatına başlayan BUSABAH Gazetesi 12 yaşında. İlk günden itibaren Malatya haberlerinin nabzını tutan, gündemi belirleyen, güçlü kadrosuyla tarafsız, objektif ve ilkeli yayıncılık yapan BUSABAH Gazetesi her geçen gün başarısına başarı katıyor.
Malatya haberciliğinde siz değerli okurlarımızdan aldığımız güçle bir adım daha ileriye gitmek, daha iyisini yapmak ve en önemlisi Malatya haberde vatandaşın sesi olmak için yolumuzda emin adımlarla yürüyoruz. 2011 yılından itibaren belirlediğimiz vizyonumuzla, sayfa sayımızla, basım kalitemizle, gündem yaratan Malatya haberlerimizle, abone ve baskı sayımızla Malatya haber medyasında üstlendiğimiz sorumluluğumuzun bilinciyle büyüyoruz.
Malatya haberleri ve Türkiye gündemine dair güncel bilgileri okuyucularımıza en doğru ve hızlı biçimde ulaştırmaya özen gösteriyoruz.
Yayın hayatımıza başladığımız ilk günden itibaren önceliğimiz Malatya oldu. Kamuoyunun sesi olmak için medya sektörünün önde gelen isimleriyle çalışıyor ve gün geçtikçe kadromuzu büyütüyoruz.
Malatya’da haber dendiği zaman akla ilk gelen medya kuruluşu olmak sorumluluğumuzu her geçen gün arttırıyor.
Tarafsız ve objektif yayınlarımıza şimdilerde www.busabahmalatya.com ve YouTube kanalımızla devam ediyoruz. Malatya’da sektörün zirvesinde olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Malatya’da ilklerin öncüsü olan BUSABAH teknolojiyi de yakından takip ederek Malatya haber ciliğine farklı bir boyut kazandırıyor.
Her zaman doğrunun ve Malatya’nın yanında olan gazetemiz yayın ilkelerinden ödün vermeden yönetim kadromuzla, ekibimizle, köşe yazarlarımızla, dağıtıcılarımızla ve kıymetli okurlarımızla daha nice başarılara imza atacak ve Malatya haberlerine yön verecek.
Malatya Haberciliğinde BUSABAH ailesi olarak bizi bugünlere taşıyan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Daha nice yıllara…

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu