Makyajlı Opel Insignia Türkiye’de: İşte fiyatı ve özellikleri

makyajli opel insignia turkiyede iste fiyati ve ozellikleri hdBcJzQw

makyajli opel insignia turkiyede iste fiyati ve ozellikleri 0

Geçtiğimiz yılın sonunda örtüsü kaldırılan makyajlı 2020 Opel Insignia geç de olsa Türkiye pazarına giriş yaptı. Bugün lansmanı gerçekleştirilen makyajlı Insignia fiyatı 490.900 TL’den başlıyor.

Makyajlı Opel Insignia’daki ufak dokunuşlar ön kısımda ağırlaşıyor. Adaptif Intellilux LED Pixel farlar birinci bakışta göze çarpıyor. Bu kısımdan bahsetmişken, Türkiye’de satılan tüm makyajlı Insignia modellerinde LED farların standart olarak sunulacağını belirtelim. Bunun dışında panjurdaki krom şeritlerde, alt ızgarada ve sis farlarının olduğunu kısımda de küçük dokunuşlar mevcut.

Makyajlı Opel Insignia’nın art kısmı makyajsız modelle emsal görünümü sürdürüyor lakin bu alanda da difüzörün yenilendiğini görebiliyoruz. Ayrıyeten parlak krom ayrıntılarla karşımıza çıkan uydurma egzoz çıkışlarının formunda da değişiklik yapılmış. İç yere baktığımızda ise AGR onaylı ön koltuklar ve güncellenen bilgi-eğlence sistemi göze çarpıyor.

makyajli opel insignia turkiyede iste fiyati ve ozellikleri 1 KfYTYlNA

Makyajlı Opel Insignia’nın kaputu altında 1.5 litre turbo dizel ünite bulunuyor. 122 beygir güç ve 285 Nm tork üreten motor, 8 ileri otomatik şanzımanla kombine edilmiş. Makyajlı Insignia’yı Edition donanım düzeyiyle tercih ederseniz fiyatı 490.900 TL düzeyinden başlıyor. Exclusive donanım düzeyinde ise fiyat 573.900 TL düzeyine çıkıyor.

Makyajlı Opel Insignia’nın GSi versiyonuna baktığımızda ise 230 beygir güç ve 350 Nm tork üreten 2.0 litre turbo akaryakıtlı ünite, 9 ileri otomatik şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sisteminden oluşan bir kombinasyon görüyoruz. Insignia GSi‘nin Türkiye fiyatı da 999.400 TL olarak açıklandı.

Yılın bitmesine çok az bir vakit kaldı ancak Opel 2020’nin sonuna kadar 800 adet makyajlı Insignia satmayı olanlıyor. 2021 için belirlenen gaye ise 5000 adet. Bunlardan 100 adetlik stok da Insignia GSi için ayrılmış durumda.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Makyajlı Opel Insignia Türkiye’de: İşte fiyatı ve özellikleri