Genel

Makyajlı 2020 Citroen C3 Türkiye’de: İşte fiyatı ve özellikleri

makyajli 2020 citroen c3 turkiyede iste fiyati ve ozellikleri 0 XwncrPL7

Geçtiğimiz Şubat ayında örtüsü kaldırılan makyajlı Citroen C3 Türkiye yollarına çıkmaya hazır. Daha varlıklı şahsileştirme seçeneğiyle dikkat çeken makyajlı Citroen C3 fiyatı 156.500 TL’den başlıyor.

Makyaj operasyonundan geçirilen 2020 Citroen C3’ün bilhassa ön tarafında CXperience konseptinden esintiler görmek mümkün. Eskiye nazaran daha köşeli tasarlanan LED farlar ve X biçimi oluşturacak biçimde farlara yanlışsız uzatılan krom çıtalar bu alanda göze çarpan kozmetik dokunuşlardan.

Tasarım alanında daha fazla şahsileştirme seçeneğiyle karşımıza çıkan makyajlı Citroen C3’te daha evvel kullanılan renklere (Siyah, Çelik Gri, Platin Gri, Kum Beji ve Beyaz) ek olarak İksiz Kırmızı ve Bahar Mavisi olmak üzere iki yeni gövde rengi mevcut. Bunun yanında Airbump ve sis farı çerçevesinin de dahil olduğu 4 farklı renk paketi, 4 farklı tavan rengi ve 3 farklı tavan dekoru da makyajlı Citroen C3’ün şahsileştirme seçenekleri ortasında.

makyajli 2020 citroen c3 turkiyede iste fiyati ve ozellikleri 1 Y15lVq74

Zümrüt ve Techwood olmak üzere iki farklı iç ambiyansla tercih edilebilen makyajlı Citroen C3’te ahşap görünümlü kaplamalar ve merkezi kol dayama ayrıntısı dikkat çekiyor. Ayrıca, Citroen C5 ve C4 Cactus modellerinde karşımıza çıkan Advanced Comfort koltuklar da 2020 C3’ün iç yerindeki yerini almış. Kabindeki varlığını sürdüren 7 inç dokunmatik bilgi-eğlence ekranında da Android Auto ve Apple CarPlay dayanağı kelam konusu.

Makyajlı 2020 Citroen C3’ün teknolojilerine baktığımızda ön ve art park sensörü, anahtarsız giriş ve çalıştırma, faal güvenlik fren sistemi, yokuş kalkış dayanağı, şoför dikkat ihtar sistemi, şerit takip sistemi, çarpışma ikaz sistemi, şoför yorgunluk ihtar sistemi, sürat levhası tanıma sistemi ve kör nokta ihtar sistemi üzere pek çok güvenlik özelliğiyle karşılaşıyoruz.

Makyajlı 2020 Citroen C3 birinci etapta sırf akaryakıtlı motorlarla satın alınabilecek. 83 beygirlik 1.2 litre PureTech üç silindirli motor ve 5 ileri manuel şanzıman ikilisi sırf Feel donanım düzeyiyle tercih edilebilecek. Tıpkı motorun 110 beygirlik ve 6 ileri otomatik şanzımanla kombine edilmiş versiyonu ise Feel Bold ve Shine donanım düzeyleriyle satın alınabilecek. Kelam konusu versiyonların fiyatları sırasıyla 156.500 TL, 184.500 TL ve 194.500 TL olarak açıklandı.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu