Makyajlanan Subaru XV Türkiye’ye Geldi

makyajlanan subaru xv turkiyeye geldi MUOLeJkS

Subaru XV, yaz aylarında isimeta evrim geçirmiş ve pek çok yeni özellik kazanmıştı. Araca bu devirde direksiyondan kumandalı şanzıman, daha güçlü LED farlar, koyu renkli stop lambaları üzere özellikler eklenmişti. Art çarpışma önleyici frenleme sistemi üzere teknolojiler de aracın gelişmesini sağlamıştı.

Son olarak da bu ay araç ön tampon tasarımı ve jantlar açısından da makyajlanarak daha yeni bir görünüme kavuştu. Gun Metal ızgaraya sahip olan daha büyük ızgara firmanın klasik yapısına da ahenk sağlayacak biçimde geliştiriliyor.

Daha sportif daha güçlü manzara

makyajlanan subaru xv turkiyeye geldi 0 jN1qi6zU

Yeni dizaynda değişen jantlar da araca daha sportif bir hava katıyor. Tampon büyüse de jantların 17 inçlik boyutunda bir değişiklik bulunmuyor. Jantlara ek olarak geliştirilen süspansiyon da daha uygun yol tutuş ve sürüş konforu sağlıyor.

Subaru XV ülkemizde de satışa çıktı. arabain 1.6i Xtreme versiyonunun tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 359.954 TL, Xclusive versiyonunun fiyatı ise 399.355 TL olarak açıklandı. Türkiye’de otomobil sırf bu iki paketle satışa sürüldü.

Her iki sistemde de Simetrik Daima Dört Çeker Sistemi ve Lineartronic olarak isimlendirilen ve daima olarak değişerek tüketim/performans artışı sağlamayı amaçlıyor. Ayrıyeten arabalerde EyeSight Önleyici emniyetlik Sistemi, yan ve perde hava yastıkları, diz şoför hava yastığı, geriye katlanabilir pedal sistemi, X-Mode ve AktifTork Yönlendirme özellikleri de standart olarak geliyor.

Subaru Küresel Platform’dan gelen birinci araba

makyajlanan subaru xv turkiyeye geldi 1 VCLUSetl

Subaru XV, teknoloji ve konfor manasında Apple Car Play işleviyle geliyor. 8 inçlik dokunmatik eğlence-bilgi ekranına sahip olan araçta 6,3 inçlik bir de bilgi ekranı yer alıyor. Bu özellikler her iki pakette de standart olarak sunuluyor.

Sağlamlık ve verimlilik olarak geliştirilen ve büsbütün yeni bir sistem olan Subaru Küresel Platform üzerinde geliştirilen birinci model Subaru XV olmuştu. Firma böylelikle en inançlı otomobil firması olma maksadını gerçekleştirmek için bir isimım daha atmış oldu.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Makyajlanan Subaru XV Türkiye’ye Geldi