Mad Max: Fury Road’un öncesini anlatacak olan sinemanın vizyon tarihi açıklandı

mad max fury roadun oncesini anlatacak olan sinemanin vizyon tarihi aciklandi 8eSdhZ6O

mad max fury roadun oncesini anlatacak olan sinemanin vizyon tarihi aciklandi 0 qGG1scnp

Kıyamet sonrası bir senaryoda geçen aksiyon sineması serisi Mad Max‘in yeni serisi bildiğiniz üzere 2015 yılında başladı. Başrolünde Tom Hardy‘nin bulunduğu, yönetmenliğini George Miller üstlendiği sinemanın tam ismi ise: Mad Max Fury Road.

Mad Max Fury Road sinemasında dikkat çeken bir diğer isim ise Charlize Theron‘un canlandırdığı Furiosa karakteriydi. Geçtiğimiz aylarda da bu karaktere odaklanan bir sinema duyurulmuştu ve takımı açıklanmıştı. Artık de Mad Max Fury Road’un öncesinde geçecek olan ve Furiosa karakterine odaklanacak olan sinemanın vizyon tarihi açıklandı.

Şayet bir ertelenme olmazsa sinema, 2 Haziran 2023′te vizyona girecek. Sinemanın şimdilik ismi Furiosa fakat bu yalnızca proje ismi de olabilir. Sinemada ana karakteri yani Furiosa’yı, The Queen’s Gambit ile tekrardan gündeme gelen başarılı oyuncu Anya Taylor-Joy canlandıracak. Ayrıyeten oyuncular ortasında Aquaman ve Watchmen üzere üretimlerden tanınan Yahya Abdul-Mateen II ve Thor rolü ile tanınan Chris Hemsworth da bulunuyor. 

Ne yazık ki şu an açıklanan öbür bir oyuncu yok. Sinemanın direktörlüğünü tekrar George Miller üstlenecek. Senaristliğini ise Nick Lathouris ve George Miller yapacak.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Mad Max: Fury Road’un öncesini anlatacak olan sinemanın vizyon tarihi açıklandı