Lüks Arabaların İşvereninden Farklı Akaryakıtlı Açıklaması

luks arabalarin isvereninden farkli akaryakitli aciklamasi

Volkswagen Kümesi, daha evvel egzos emisyonları ile ilgili olarak yaşadığı zahmetlerin da tesiriyle elektrikli arabalara kıymetli bir yatırım yapmıştı. Yeniden de firmanın değerli adlerinin daima bir arada elektrikli arabalar için çalışmaya başladığını söylemek mümkün değil.

Alman firmanın çatısı altında ayrımlı segmentlerden üreticiler de bulunuyor. Bu üreticiler ortasında Lamborghini ve Bugatti üzere markalar da yer alıyor. Genel olarak baktığımızda bu araçlar akaryakıtı isimeta içmeleriyle biliniyor.

İçten yanmalı motorlar gittiği yere kisimar

luks arabalarin isvereninden farkli akaryakitli aciklamasi 0 nTBcf2r4

Lamborghini ve Bugatti’nin başındaki isim olan Stephan Winkelmann, Top Gear mecmuasına değerli ve enteresan açıklamalarda bulundu. arabalerin geleceğinden bahseden Winkelmann, içten yanmalı motorların mümkün olduğunca kullanılmasından yana olduğunu söyledi. Yöneticiye nazaran firmaların az sayıda üretim yapması, çevresel tesirlerinin de az olmasını sağlıyor.

Bu kadarla da kalmayan Winkelmann’a nazaran bu araçların az kullanılması da bir öbür kıymetli faktör. Lüks firmaların yöneticisi Bugatti Chiron’dan örnek vererek, bir arabain yılda ortalama 1600 kilometre yaptığını da belirtti.

Molsheim ve Sant’Agata Bolognese markalarının lideri, tahminlenebilir bir gelecekte elektrikli bir üstün otomobil ya a hiper otomobil beklemiyor. Bu görüşünün ardında ise elektrikli araçların şarj mühleti ve performans manasında şimdi gereğince gelişmemiş olması bulunuyor. Ayrıyeten maliyet ve yasal düzenlemeleri de bir kafaka mani olarak görüyor.

Lamborghini elektrikli yerına isimım atmıştı

luks arabalarin isvereninden farkli akaryakitli aciklamasi 1 gzaDuStP

Bugatti şimdi elektrikli araba alanına isimım atmamış olsa da Lamborghini, Sian FKP 37 ile birinci adımı çoktan atmıştı. Aventisimor temelli harika araba hibrit bir motora sahipti. Esasen firmanın hedefi da Aventisimor’un mekanine büsbütün doğal havmekandırmalı, hibrit dayanaklı bir V12 otomobil geliştirmek.

Bugatti ve Lamborghini daha farklı modeller üzerinde çalışmaya başlamıştı lakin her iki marka da yaşanan pandemi nedeniyle ellerindeki modellere odaklanmak durumunda kaldı. Tekrar de gelecekte her iki markanın da daha ayrımlı arabaları gelecek.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Lüks Arabaların İşvereninden Farklı Akaryakıtlı Açıklaması