LG’nin Devasa Projeksiyonunu Test Ettik!

lgnin devasa projeksiyonunu test ettik G9sAJpOW

Son yıllarda ferdî projeksiyonlara olan talep her geçen artıyor. Pek çok kullanıcı rahat bir formda sinema izleyebilmek, oyun oynayabilmek yahut televizyondan daha büyük bir ekrana sahip olabilmek için projeksiyonları tercih ediyor. Sizler de yakın vakitte bir projeksiyon almayı planlıyorsanız muhakkak değerlendirmeniz gereken bir isimayı bugün sizler için test ettik.

Ofadizde incelediğimiz son aygıt LG’nin Pro Beam BF50NST projeksiyonu oldu. Şimdi ülkemizde satışta olmayan bu aygıtı satışa çıkmadan evvel incehesap.com dayanağıyla temin ettik. LG’nin projeksiyonunu birinci açtığımızda karşımıza devasa bir ekran çıktı.

Salonunuzu sinemaya çevirecek projeksiyon:

lgnin devasa projeksiyonunu test ettik 0 LuslGtNT

LG Pro Beam BF50NST, kullanıcılarına farklı kullanım modları da sunuyor. Bu sayede sunum yapacağınız vakit sunum moduna, oyun oynayacağınız vakit oyun moduna ve öbür modlara geçiş yapabiliyorsunuz. Modlar sayesinde yapacağınız hareketin sunduğu görsellik de zenginleşiyor.

Önünüze devasa büyüklükte bir ekran yansıtan projeksiyon, 1900 x 1200 piksel çözünürlüğe sahip. Projeksiyon bu tarafıyla yüksek çözünürlük isteyenler için dezavantajlı olsa da değerli avantajlara da sahip. LG’nin datalarına nazaran projeksiyonda yer alan lamba, toplamda 20 bin saatlik ömre sahip. Yani projeksiyonu günde 8 saat açık bıraktığınız takdirde lambanın ömrü lakin 7 yılda bitiyor.

79d4df189c912b899a511ca47bbf856828092isim0

Dayanıklığının yanı sıra HDR10 dayanağına sahip olan LG Pro Beam, akıllı telefonunuza indirdiğiniz uygulamayla da denetim edilebiliyor. Bunun yanı sıra projeksiyona internet bağlayabiliyor ve içindeki tarayıcıyla internette dolaşabiliyorsunuz. Projeksiyon, gündüz vakti imaj kalitesinden ödün vermemek için 5.000 ANSI LUMEN parlaklık pahasına sahip.

LG’nin dev projeksiyonu Pro Beam BF50NST hakkında daha fazla bilgi almak ve testlerimizi görmek için üstteki görüntümüzü izleyebilirsiniz. Paylaşacağımız inceleme görüntülerimizi kaçırmamak için de YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

LG’nin Devasa Projeksiyonunu Test Ettik!