LEGO setlerine birinci defa bir Jeep SUV katılıyor

lego setlerine birinci defa bir jeep suv katiliyor mrAtUQh5

lego setlerine birinci defa bir jeep suv katiliyor 0 lVv1Filc

LEGO’nun daha çok teknik montaj ve detaylı projelerini içeren Technic serisi birinci defa bir Jeep SUV replikasına konut sahipliği yapıyor. LEGO Technic Jeep Wrangler; off-road meraklılarını epeyce eğlendirecek.

LEGO Technic Jeep Wrangler özellikleri ve fiyatı

Daha evvel LEGO Technic serilerinde pek çok ilgi gören araçlar yer almıştı. Hatta Bugatti Chiron bir periyot hayli fazla gündeme gelmişti. Bu kere birinci sefer bir Jeep SUV modeli LEGO setlerinde kendisine yer buldu.

LEGO Technic Jeep Wrangler setinde toplam 665 modül yer alıyor. Eser Jeep tasarım grubu ile ortak geliştirilmiş. Orijinalin havasını yansıtacak biçimde tasarlanan sette katlanabilir art koltuklar, 8 bölmeli ızgara ve yedek lastik üzere ayrıntılar bulunuyor.

Aracın direksiyon denetimi art kısma yerleştirilen bir çark ile sağlanıyor. Tekrar ön kısımda bir kanca çarklar ile denetim ediliyor. Ayrıyeten yana hakikat yaslanabilen tekerlek süspansiyon sistemi de unutulmamış. 9 yaş ve üzeri için hazırlanan LEGO Technic Jeep Wrangler seti 50$ fiyat etiketine sahip. Satışlar ise 1 Ocak itibariyle başlıyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

LEGO setlerine birinci defa bir Jeep SUV katılıyor