Kripto Para Borsalarındaki Chainlink (LINK) Miktarı Düşüşe Geçti

kripto para borsalarindaki chainlink link miktari dususe gecti Vqy6NbYS

Kripto borsalarındaki Chainlink rezervleri, toplam LINK arzının yüzde 34’ünü kapsadıkları Eylül 2020’den bu yana sürekli bir düşüş halinde.

Santiment ekibinden alınan verilere göre kripto borsalarındaki Chainlink rezervleri şu anda toplam arzın %14.6’sını oluşturuyor. Ayrıca Santiment’e göre Chainlink ağındaki aktivite, üç aydır oldukça yüksek:

“Chainlink, 29 doların biraz üzerinden işlem görüyor ve ağında oluşturulan yeni adreslerin miktarı, 2021 yılının ilk 3 ayı boyunca en yüksek oranını korudu. LINK’in borsalardaki arz oranı da %14.6’ya düştü. Bu seviye, en son Temmuz 2019’da görülmüştü.”

Grayscale’in Chainlink Trust’ı piyasaya sürülüyor

Yazım sırasında Chainlink (LINK), 29.40 dolar seviyesinden işlem görüyor. EthereumWorldNews’ta yer alan John P. Njui haberine göre bu seviye, altcoin’in güçlü bir destek bölgesi olarak hareket eden 28.50 ile 29 dolarlık fiyat alanından el değiştirdiğini gösteriyor.

Bitcoin’in düşüşü, Chainlink’in dünkü 31.50 dolarlık seviyelerden bugünün en düşük seviyesi olan 29 dolara düşmesine neden olmuş olabilir. BTC’nin düşüşü, XRP dışında çoğu altcoin’de de düşüş dalgası yaratmış gibi görünüyor.

Haftanın son gününde ise, yazara göre, Bitcoin’in 55 bin dolarlık destek bölgesini; 52 bin dolar ve 50 bin dolar ile yeniden ziyaret etmesi olası. Bu da, Grayscale’in bir LINK tröstü başlatmasıyla ilgili çıkan haberlere rağmen, LINK gibi altcoin’lerin bir kez daha Bitcoin’in insafına kaldığı anlamına geliyor. Kriptokoin.com olarak daha önce de bildirdiğimiz üzere Grayscale; 17 Mart tarihinde Chainlink, Filecoin, Livepeer, Basic Attention Token ve Decentraland için yeni tröstler sunduğunu bildirmişti.

Bu haberin yayılmasının ardından bu ağların token’ları, LINK, FIL, LPT, BAT ve MANA yükselişe geçmişti.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Kripto Para Borsalarındaki Chainlink (LINK) Miktarı Düşüşe Geçti