Kripto Para Analistine Göre Altcoin Piyasa Değeri Bir Yılda %27.000 Büyüyebilir

kripto para analistine gore altcoin piyasa degeri bir yilda 27000 buyuyebilir FI2ZsOnJ

Altcoin piyasa pahası, Şubat ayı başlarında 684 milyara ulaşarak, 2017’nin en yüksek düzeyini aşmayı başarmıştı. Şubat ayının sonlarında dayanak olarak 2017’nin en yüksek düzeyini tekrar test etti ve şu anda yükselerek 700 milyar dolar düzeyine çıktı.

Rekt Capital’e nazaran, altcoin piyasa pahası, 2016’nın sonlarında tüm vakitlerin en yüksek düzeyine misal bir tekrar teste dayanarak mükemmel bir şeye hazırlanıyor olabilir. Tarih tekerrür ederse, altcoin piyasa kıymeti bir yılda %27.000 büyüyebilir.

Bitcoin (BTC), geçen yılın Temmuz ayından bu yana yükselişini sürdürüyor. Pek çok kripto para trader’ının bilmediği bir şey, altcoin piyasa bedelinin 2020 Temmuz’unda 137 Milyar dolardan bu ayın 18’inde tüm vakitlerin en yüksek düzeyine yükseldiği. Bu ortada, altcoin piyasa kıymeti, bu yılın Şubat ayının başlarında 2017’nin tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 473 milyar doları geçti, fakat kısa müddet sonra tıpkı ayın 27’si civarında dayanak olarak bu bölgeyi yine test etti.

Bu olayla birlikte, Bitcoin ve kripto para analisti Rekt Capital, tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin bu türlü bir yine testinin altcoin piyasa pahasının binlerce puan artmasına neden olabileceğine inanıyor. Rekt Capital, tahlilini aşağıdaki tweet üzerinden paylaştı.

Altcoin Piyasa Kıymeti Büyüyebilir

Unutulmaması gereken nokta, tahlilinin, Substack aracılığıyla paylaşılan aşağıdaki grafikte görüldüğü üzere 2016 sonlarında tüm vakitlerin en yüksek düzeyini tekrar test eden altcoin piyasa bedeline bağlı olduğu.

kripto para analistine gore altcoin piyasa degeri bir yilda 27000 buyuyebilir 0 GafjjQvR

Rekt Capital’in senaryosu gerçekleşirse, altcoin’ler birçok kripto para trader’ını şaşırtarak süper bir koşuya hazırlanıyor olabilir. Rekt Capital, Substack aracılığıyla paylaştığı tahlilinde, altcoin piyasasının bu kadar üst istikametli hareketinin tepeye ulaşmasının yaklaşık bir yıl alacağını tabir etti.

“Altcoin Market Cap eski tüm vakitlerin en yüksek bedelini en son 2016 Aralık ayının sonlarında kırmıştı. Bu, Altcoin Market Cap’in 2014’ün en yüksek düzeyini (kırmızı) kırdığı ve bu yüksekleri yine test etmek için birkaç hafta geçirdiği vakitti. Ve tekrar test başarılı olduktan sonra, altcoin market cap, bir yıldan biraz daha uzun bir mühlet içinde %27.000 büyüdü.

Bugün, Altcoin Market Cap, dayanak olarak eski 2017 yükseklerini (kırmızı) muvaffakiyetle tekrar test ettikten sonra yeni tüm vakitlerin en yüksek kıymetini belirledi.

Altcoin Market Cap, çok yıllık U-Shaped oluşumundan bir kopuşu büsbütün doğruladı.”

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Kripto Para Analistine Göre Altcoin Piyasa Değeri Bir Yılda %27.000 Büyüyebilir