Kraken Yöneticisi: “Süper Döngü”, Bitcoin Fiyatını 1 Milyon Dolara Çıkarabilir

kraken yoneticisi super dongu bitcoin fiyatini 1 milyon dolara cikarabilir JdtcEqnD

Kraken’ın büyüme lideri Dan Held, Bitcoin (BTC)’in, şu anda kendisini 1 milyon dolara kadar yükseltebilecek bir “süper döngü” yaşadığını söyledi.

Cointelegraph röportajına göre Held, bu piyasa döngüsünün öncekilerden temelde farklı olduğunu belirtti. Koronavirüs krizinden, finans kurumlarına yönelik artan güvensizlikten ve mevcut kripto boğa piyasasının katalizörleri olarak merkez bankalarının gittikçe artan para basımlarına değinerek “Bu, yüzyılda bir gerçekleşen bir an,” dedi:

“İnsanlar artık sadece spekülatif bir çabada bulunmuyor. İnsanlar, Bitcoin’in değerini gördüğü için satın alıyor.”

Held, Bitcoin’in dijital altın olarak tam potansiyele ulaştığında, hükümetlerin para üzerindeki tekeline meydan okuyacağına da inanıyor:

“Bitcoin, sahip oldukları parayı ellerinden alarak tüm güçlerini ve otoritelerini zayıflatıyor.”

“Altcoin’ler sağ çıkamayacak”

Bu noktada, hükümetler kriptoyu bir tehdit olarak görecek ve Held’in “kitlesel kripto yok oluşu” olarak tanımladığı durumda kriptoları engelleyecekler. Held’e göre altcoin’ler, bu tür bir saldırıdan sağ çıkamayacak. Çünkü bunların birçoğu “iş hacmini artırmak için sansür direncini ve merkezsiz özelliklerini azaltıyor.” Bununla birlikte Bitcoin, bu tür bir sansüre direnmek amacıyla, özel olarak tasarlandı.

Held, “Satoshi, Bitcoin için blockchain’i inşa etti ve bunu, hükümetlere karşı inanılmaz derecede dayanıklı bir araç olarak inşa etti,” dedi.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Kraken Yöneticisi: “Süper Döngü”, Bitcoin Fiyatını 1 Milyon Dolara Çıkarabilir