Otomobil

Konsept Kamyonet GMC Sierra HD Denali

ABD’nin esaslı araba üreticilerinden General Motors, tasarım grubunun elinden çıkan fütüristik araç konseptlerini GM Design adli bir Instagram sayfası üzerinden takipçileriyle paylaşıyor ve şirketin geçtiğimiz günlerde paylaşmış olduğu bir kamyonet konsepti, gerçek manada kendine hayran bırakıyor.

GMC Sierra HD Denali olarak isimlendirilen konsept kamyonet, Chevrolet Silverisimo ile GMC Sierra’nin bir ortaya getirilip fütüristik bir bakış açısıyla tekrar tasarlanmış hali üzere görünüyor. Her modelde daha da büyüyen ızgara dizaynını neredeyse azamî büyüklüğe ulaştıran GMC Sierra HD Denali, hem beğenilen hem korkutucu bir manzara sunuyor.

GMC Sierra HD Denali konsept tasarımı

konsept kamyonet gmc sierra hd denali 0 kgNuMTpZ

Dürüst olmak gerekirse GMC Sierra HD Denali, pek çok konsept araç ile karşılaştırıldığında gerçek bir eser olma ihtimali çok daha yüksek olan bir konsept. Çünkü GMC Sierra HD Denali, epey fütüristik bir dizayna sahip olmasına karşın aslında günümüz araba dizaynlarına da bir epey benziyor. Dizaynın GM Design tarafından ortaya konması ise gayreti.

Chevrolet Silverado ve GMC Sierra

konsept kamyonet gmc sierra hd denali 1 DPOAWSRa

GMC Sierra HD Denali, üç katlı ızgara dizaynına tam ahenk sağlayan bir üç katlı LED far dizaynına sahip. Araç bu özelliği ile 2021 Hyundai Tucson’u andırıyor olsa da çok daha sert bir görünüme sahip olduğunu söylemek mümkün. Ayrıyeten aracın ön kısmının neredeyse bir otomobil büyüklüğündeki yüksekliği, bu görkemli kamyonetin sahiden güçlü bir motora sahip olacağının da bir göstergesi.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu