Kıyamet sonrasında geçen oyun Metro 2033 Redux, Epic Games’te fiyatsız

kiyamet sonrasinda gecen oyun metro 2033 redux epic gameste fiyatsiz T9S6f3Iu

kiyamet sonrasinda gecen oyun metro 2033 redux epic gameste fiyatsiz 0 ZAceTU9d

Geçtiğimiz hafta duyurulan ve birkaç gün evvel başlayan her gün bir fiyatsız oyun kampanyasının altıncı gününde fiyatsız verilecek oyun muhakkak oldu.

Epic Games bugün fiyatsız verdiği oyun, Metro serisinin birinci oyunu ve devrinin en güzel oyunlarından biri olan Metro 2033. Oyunu yarın, yani 23 Aralık 19.00’a kadar Epic Games hesabınıza eklerseniz oyun büsbütün sizin olacak. Buraya tıklayarak oyunun mağaza sayfasına ulaşabilirsiniz. Oynamayan oyunlara şiddetle tavsiye ettiğimiz bir oyun. Oyunun Epic Games’teki kıymeti 31,00 TL.

Epic Games’in yarın vereceği oyun şu an için aşikâr değil fakat geçtiğimiz günlerde sızdırılan liste şu ana kadar hakikat bir formda gidiyor. O listeye nazaran yarın verilecek oyun, tanınan strateji oyunu Tropico 5. O da yarın 19.00’da erişime açılacak. O vakte kadar bugünün oyununu hesabınıza eklemeyi unutmayın.

Tanırım Yazısı

2013’te dünya, neredeyse tüm insanlığı yok eden ve dünya yüzeyini zehirli bir çorak toprağa dönüştüren kıyamet gibisi bir olayla harap oldu. Hayatta kalan bir avuç insan, Moskova’nın yeraltı derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağa girdi.

Yıl 2033. Bir jenerasyonun tamamı yer altında doğup büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonu Kentleri hayatta kalmak için çaba ediyor, hem birbirleriyle hem de dışarıda bekleyen mutant canavarlarla.

Yangından evvelki son günlerde doğan ama yer altında büyüyen Artyom’sunuz. Kent hudutlarının ötesine hiç geçmemişken kaçınılmaz bir olay, insanoğlundan geriye kalanları yaklaşan müthiş bir tehdit hakkında uyarmak üzere son deva olarak Metro sisteminin kalbine gidilmesini gerektiriyor.

Seyahatiniz sizi, metro altındaki unutulmuş mezarlardan, hareketlerinizin insanlığın mukadderatını belirleyeceği, üstteki ıssız ve çorap topraklara götürüyor.

Pekala ya asıl tehdit içerideyse?

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Kıyamet sonrasında geçen oyun Metro 2033 Redux, Epic Games’te fiyatsız