Keanu Reeves’li Constantine sinemasının ikincisi geliyor

keanu reevesli constantine sinemasinin ikincisi geliyor nsw9Gtw6

keanu reevesli constantine sinemasinin ikincisi geliyor 0 fFCGa8N2

DC’ye ilişkin olan lakin evvelden Vertigo, artık de DC Black Label olarak anılan kainatın karakterlerinden biri olan Constantine’in birinci sineması bildiğiniz üzere 2005 yılında yayınlanmıştı. Hellblazer isimli çizgi roman serisinden uyarlanan sinemanın ikincisi geliyor üzere duruyor.

2005 yılında yayınlanan sinemada kozmosun bir öteki kıymetli karakteri Lucifer karakterini oynayan Peter Stormare, şahsi Instagram hesabı üzerinden ikinci sinemanın üzerinde çalışıldığını açıkladı. Ne yazık ki sinema ile ilgili rastgele bir ayrıntı paylaşılmamış. Şu an için öbür hiçkimseden de bir onaylama mevcut değil ancak Peter Stormare’in durduk yerde bu türlü bir şey açıklaması da anlamsız olurdu. 

Aslında bir müddettir sinemanın üzerine çalışıldığına dair söylentiler ve istendiğine dair haberler çıkıyordu. Bu yüzden bilhassa Keanu Reeves’in meşhur olduğu bir devirde devam sinemasının gelme ihtimali bir epey yüksekti.

2005 yılında yayınlanan sinemanın direktörlüğünü Francis Lawrence üstleniyor. Oyuncu takımında ise Keanu Reeves, Rachel Weisz, Djimon Hounsou, Shia LaBeouf, Max Baker, Pruitt Taylor Vince, Peter Stormare, Tilda Swinton ve Francis Guinan gibi isimler bulunuyordu.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Keanu Reeves’li Constantine sinemasının ikincisi geliyor