Mobil

Karşınızda 2020 yılının en güzel Google Play uygulamaları

karsinizda 2020 yilinin en guzel google play uygulamalari 0 jufTpRjp

Google Play mağazasında bu yıl farklı özellikleri ile ilgi çekmeyi başaran ve övgü toplayan en güzel uygulamalar listelendi. Kullanıcılara alışılmışın dışında sistemlerle gündelik deneyimler sunan uygulamalar alkışı hak ediyor.

2020 yılının en âlâ Android uygulaması

Google Play editörleri tarafından gerek yenilikçi yapısı gerekse de etkileşimli yönlendirmeleri ile Loóna: Bedtime Calm & Relax uygulaması yılın en uygunu seçildi. İnsanları günü yorgunluğu ve geriliminden uzaklaştırmayı amaçlayan uygulama negatif tesirlerden arınarak rahat bir uykuya dalmasını sağlıyor.

Loóna

Yılın en âlâ gündelik hayat uygulamaları ortasında ise herkesin dikkatini çeken Zoom manzaralı görüşme uygulaması yer alıyor. Nefes antrenmanları yaptıran Calmia, Grid Dairy günlük uygulaması, davranışlarınıza nazaran astroloji yorumları yapan Pattern, Whisk tanım ve alış veriş uygulaması ise fazla ilgi görmemiş üretimler.

En yeterli gündelik hayat uygulamaları

En âlâ ferdî gelişim uygulamaları ortasında Thor rolüyle tanıdığımız Chris Hemsworth ve grubunun fitness tavsiyeleri bulunan Centr var. Ruhsal olarak 11 farklı yolla ruhsal antrenmanlar sunan Intellect, her türlü mevzuda Nasıl Yapılır? görüntüleri bulabileceğiniz Jumprope, arkadaşlarınızla ilgilerinizi geliştirebileceğiniz Paired uygulamaları tekrar dikkat çekiyor.

En güzel ferdî gelişim uygulamaları

Çok düşük indirme sayılarında kalan lakin potansiyeli editörler tarafından fark edilen uygulamalar da Gizli Hazineler kısmında yer alıyor. Oluşturduğunuz arkadaş kümesinden 2 dakikalık sesli kıssaların paylaşıldığı Cappucino, dünyanın pek çok farklı değişik noktasından fotoğrafların bir ortaya getirildiği Explorest, sana davetiyeler hazırlayabileceğiniz Paperless Post denemeye bedel uygulamalar ortasında.

Gizli Hazineler

En düzgün cümbüş uygulamaları ortasında Disney+ içerik platformu, Bazaart eğlenceli fotoğraf düzenleme uygulaması, içeriklerinizin sesini zenginleştiren Dolby On, yüzünüzü eğlenceli GIF’ler içerisine entegre eden REFACE yer alıyor.

En yeterli cümbüş uygulamaları

Etrafımıza karşı dikkatli olmak yahut yardım kuruluşlarını desteklemek üzere düzgünlük odaklı uygulamaların seçildiği Uygunluk kategorisinde ise etrafa ziyan vermeden alış veriş yapmanızı sağlayan GreenChoice manav uygulaması, Medito meditasyon uygulaması ve SharetheMeal yardım kuruluşlarına yemek bağışı uygulaması yer alıyor. Son olarak tüm editör seçimlerinde ülkeye nazaran farklılıklar olduğunu da belirtelim.

Güzellik

genç kız pornosu

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu