Just Cause: Mobile Geliyor: İşte Oyunla İlgili Birinci Bilgiler

just cause mobile geliyor iste oyunla ilgili birinci bilgiler kPXvD2XA

Görüntü oyun bölümünün esaslı isimlerinden Square Enix, en tanınan oyun serilerinden bir tanesi olan Just Cause’un taşınabilir sürümünü duyurdu. iOS ve Android platformunda deneyimlenebilecek olan Just Cause: Mobile, 2021 yılında dünya genelindeki tüm taşınabilir oyunseverler tarafından ulaşılabilir olacak.

Yeni oyunuyla ilgili açıklamalarda bulunan Square Enix yetkilileri, Just Cause: Mobile’ın hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modlarının olacağını söylüyor. Oyuncular, tek oyunculu modda Just Cause kozmosunun orijinal bir öyküsüyle karşılaşacaklar. Çok oyunculu modlara baktığımızdaysa, oyunculara ayrımlı tecrübeler sunulacağını görüyoruz.

Just Cause: Mobile, grafikleriyle de etkileyecek

isim6d285b602d374ca69ab087878e3482578205a9

Square Enix, 2021 yayınlanacak taşınabilir oyununun tek oyunculu modunda, Firebrand isimli zımnî bir projenin bir üyesi olunacağını söylüyor. Oyuncular, bu oyun modunda açık dünyanın tüm avantajlarını deneyimleyip, üzerine düşen misyonları yerine getirmeye çalışacaklar. Just Cause: Mobile’ın çok oyunculu modunda ise üç ayrımlı seçenekle karşılaşacağız.

Yapılan açıklamalara nazaran Just Cause: Mobile’ın birinci çevrimiçi oyun modu, 30 kişilik rekabetçi müsabakalardan oluşacak. 10’ar kişilik 3 grup halinde ayrılacak olan oyuncular, rakiplerini alt ederek en güzel grup olmaya çalışacaklar. Bu bağlamda oyuncular, kendi kadrolarını kurabilecekleri üzere ferdi olarak da bir ekip içerisine girebilecekler. Oyundaki ikinci çevrimiçi mod ise 4 kişilik bir kadronun, ortak vazifelerin üstesinden gelmesini içerecek. Kadrolar, en uygun ekipmanları belirledikten sonra düşmanları alt etmeye çalışacaklar.

Çevrimiçi öteki bir mod olacak “Meydan Okuma”, en düzgün oyuncunun kim olduğunu gösterecek

just cause mobile geliyor iste oyunla ilgili birinci bilgiler 1 HBnJqtVh

Just Cause: Mobile’ın son çevrimiçi oyun modu da “Meydan Okuma“. Yalnızca en yeterli taşınabilir oyunculara odaklanacak mod, en yeterli çeşit mühleti ve en süratli yok ediş üzere durumların puanlandırılmasını sağlayacak. Oyun kapsamında en çok puanı toplayacak oyuncu, kazanan olmuş olacak. Bu modun kazanılması olunması durumunda, oyundaki karakter için özel ikramlar kazanılacak.

Square Enix’in açıklamalarına nazaran Just Cause: Mobile, fiyatsız olarak sunulacak. Lakin oyuncular, oyun içi satın alımlar yaparak karakterleri için geliştirmeler yapabilecekler. An prestijiyle Google Play Store ya da App Store’da yer almayan oyun için bir internet sitesi oluşturan Square Enix, Just Cause: Mobile’ın neler sunabileceğini göstermek için de bir tanıtım görüntüsü yayınladı.

İşte Just Cause: Mobile için hazırlanan tanıtım görüntüsü

Sıradaki içerik:

Just Cause: Mobile Geliyor: İşte Oyunla İlgili Birinci Bilgiler