Johnny Depp’in ayrılmasının akabinde Fantastic Beasts 3’ün yeni vizyon tarihi açıklandı

johnny deppin ayrilmasinin akabinde fantastic beasts 3un yeni vizyon tarihi aciklandi zdB6I7Gk

johnny deppin ayrilmasinin akabinde fantastic beasts 3un yeni vizyon tarihi aciklandi 0 HWBHA64q

Harry Potter ile tıpkı kainatta geçen ve 2016 yılında başlayan Fantastic Beasts serisinin yeni sineması, geçtiğimiz gün Johnny Depp’in ayrılmasının akabinde ertelenmişti lakin yeni vizyon tarihi bilinmiyordu. Geçtiğimiz saatlerde sinemanın yeni vizyon tarihi paylaşıldı.

Johnny Depp’in açıklamasıan nazaran Warner Bros., Johnny Depp’in davası sebebiyle kendisinin sinemadan ayrılmasınıistemiş ve o da ayrılmıştı. Bunun üzerine de Johnny Depp’in oynayacağı karakter için yeni bir oyuncu seçileceği açıklanmıştı. Bu yüzden sinema ertelendi. Olağanda 12 Kasım 2021 olan vizyon tarihi ertelendi ve yeni vizyon tarihi 15 Temmuz 2022 oldu.

Ayrıyeten The Hollywood Reporter’ın yaptığı bir başka habere nazaran Johnny Depp, yalnızca bir sahne çekmiş olduğu Fantastic Beasts 3 sinemasından ayrılmasına karşın kontratı sebebiyle sinema fiyatının tamamını alacak. Bu fiyatın de 8 haneli bir sayı olduğu söyleniyor.

Sinema yönetmenliğini David Yates üstleniyor. Oyuncu takımında ise Eddie Redmayne, Jude Law, Katherine Waterston, Ezra Miller, Alison Sudol, Dan Fogler ve Jessica Williams bulunuyor şimdilik.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Johnny Depp’in ayrılmasının akabinde Fantastic Beasts 3’ün yeni vizyon tarihi açıklandı