John Cena’nın başrolünde olduğu The Suicide Squad’ın spin-off dizisi Peacemaker’ın çekimleri başlamak üzere

john cenanin basrolunde oldugu the suicide squadin spin off dizisi peacemakerin cekimleri baslamak uzere ykLz6r81

john cenanin basrolunde oldugu the suicide squadin spin off dizisi peacemakerin cekimleri baslamak uzere 0 gJCAdfNg

DC kozmosunun kıymetli çizgi roman serilerinden biri olan Suicide Squad’ın birinci sineması 2016 yılında yayınlanmıştı ancak ne yazık ki pek sevilen bir sinema olmamıştı. Şu sıralar da ikinci sinema için çalışmalar devam ediyor lakin ikinci sinema direkt olarak bir devam sineması olmayacak. Neredeyse tüm karakterleri değişmiş bir takım karşımıza çıkacak ve seriyi tekrar başlatacak.

Bu yeni karakterlerden biri de John Cena’nın canlandırdığı Peacemaker karakteri. Sinemanın direktörlüğünü yapan James Gunn da geçtiğimiz aylarda Peacemaker karakteri için spin-off bir dizi duyurmuştu. Artık de çekimlerin 2021 Ocak ayında Kanada’da başlayacağını açıkladı. Hatta James Gunn’ın Twitter’dan yaptığı paylaşıma nazaran Xbox, kendisine epey hoş bir ikram de göndermiş. Dizinin çekimleri başlamadan evvelki iki haftalık mecburî karantinadaki vaktini nasıl geçireceğini de öğrenmiş olduk bu biçimde.

Peacemaker dizisinin ana odağı sizlerin de anlayabilecği üzere Peacemaker karakteri lakin dizide öbür Suicide Squad karakterlerinin de görünmesi bekleniyor. Yayın tarihi ve öbür oyuncuları henüz muhakkak olmayan dizi 8 kısımdan oluşacak ve HBO Max’te yayınlanacak.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

John Cena’nın başrolünde olduğu The Suicide Squad’ın spin-off dizisi Peacemaker’ın çekimleri başlamak üzere