Jared Leto, Zack Snyder’s Justice League’de farklı bir Joker görünümüne sahip olacak

jared leto zack snyders justice leaguede farkli bir joker gorunumune sahip olacak dXfSi7mX

jared leto zack snyders justice leaguede farkli bir joker gorunumune sahip olacak 0 Kz9GRrsn

2017 yılında yayınlanan lakin direktör değişikliğinden ötürü daha farklı bir sinema olarak karşımıza çıkan Justice League, bildiğiniz üzere özgün direktörüne kavuştu ve sinemanın özgün hali için çalışmalar yapılıyor. Sinemanın bu yeni halinin ismi de Zack Snyder’s Justice League.

Birkaç hafta evvel ek çekimlere başlandığı bilinen sinemadan yeni ayrıntılar paylaşıldı. Tekrar birkaç hafta evvel ek çekimlere başlayan Jared Leto, bildiğiniz üzere bu sinemada tekrar Joker’i calandıracak. Lakin son açıklanan bilgiye nazaran Jared Leto’nun Joker’i bu sinemada farklı bir görünüme sahip olacak. Jared Leto’nun Joker’inin en çok görünüşünden ve gülüşünden ötürü reaksiyon çektiğini düşünürsek yerinde bir karar olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıyeten açıklanan öteki ayrıntılara göre film için yapılan ek çekimler, sineması yalnızca 4 dakika uzatmak içinmiş. Ayrıyeten şu anda Fantastic Beasts çekimlerinde olan Ezra Miller’ın (The Flash) çekimleri de Fantastic Beasts’in stüdyosunda gerçekleşmiş. Zack Snyder, Zoom aracılığıyla sahneleri yönetmiş.

Justice League Snyder Cut birer saatlik 4 kısımdan oluşacak ve bir dizi halinde yayınlanacak. Net bir yayın tarihi bilinmiyor fakat 2021 yılında HBO Max’te yayınlancağı biliniyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Jared Leto, Zack Snyder’s Justice League’de farklı bir Joker görünümüne sahip olacak