Genel

Jaquet Droz SW Steel Ceramic modelini duyurdu

jaquet droz sw steel ceramic modelini duyurdu 0 VMTKjVjc

 

Dünyaca ünlü saat firması ve horoloji dünyasında birçok birincinin mucidi Jaquet Droz, kendi çizgisinin dışına çıkan Spor Watch yani spor saatleri serisine ilişkin SW koleksiyonunun yeni seramik-çelik modelini duyurdu.

Kadranda birinci bakışta saat 5-6-7 hizasında bulunan kırmızı sayılar dikkat çekerken, kalan kadran kısımlarında beyaz roman sayıları tercih edilmiş. Ayrıyeten kadranın alt tarafında firmanın ikonik imzasını taşıyan alanda, büyük saniye ibresine yer verildiğini söylemek mümkün.

Jaquet Droz

jaquet droz sw steel ceramic modelini duyurdu 1 kvRDFfAL

Grande Seconde yanü büyük saniye ismi verilen koleksiyonun da izlerini taşıyan yeni modelin 45 mm’lik tatmin edici boyuta sahip kasa çapıyla üretildiğini ve doruğun ( kurma kolu ) vidalı kilide sahip olduğunu belirtelim.

Son olarak saatte çift tulumbaya sahip çift zembereğin kullanıldığını, bu sayede otomatik JD2663A-S kalibre sistem içeren saatin güç rezervinin 68 saate ulaştığını ekleyelim.

Yeni model 15,900 CHF ile satışa sunulacak.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu