Jake Paul, Conor McGregor’la Dövüşmek İstediğini Söyledi

jake paul conor mcgregorla dovusmek istedigini soyledi bbJgLL1l

YouTube dünyasının en ünlü isimlerinden birisi olan Jake Paul, takip edip etmeyen neredeyse herkesin bildiği bir istikametiyle ünlü durumda. Paul kardeşlerin küçüğü olan Jake, daha evvel iki ayrımlı YouTube yıldızını boks maçına davet etmiş ve dövüşmüştü. Jake Paul’un her dövüşü internetin gündemi oluyordu.

Jake Paul, son olarak bugün eski NBA yıldızlarından Nate Robinson ile boks maçına çıktı. Jake Paul, yüz binlerce kişinin canlı olarak izlediği boks maçının ikinci raundunda Nate Robinson’ı nakavt etmeyi kafaardı. İnternet dünyası Nate Robinson’ın şaşırtan yıkılışını konuşurken Jake Paul, şimdiden yeni rakibini seçmeye kafaladı.

Jake Paul, bir sonraki rakibini seçmeye başlisimı:

jake paul conor mcgregorla dovusmek istedigini soyledi 0 mySyLWF2

Jake Paul, Nate Robinson’ı alane serdikten çabucak sonra yaptığı açıklamisima dövüşmek istediği uzun bir rakip listesinin olduğunu belirtti. Jake, bu listede Conor McGregor ve Dillon Danis’in de yer aldığını, ikisini de nakavt edeceğini söyledi. Doğal bu açıklamanın akabinde toplumsal medya platformları yine çalkmekanmaya kafalisimı.

Twitter’da Jake Paul’un açıklamasını duyan ve izleyen yüzlerce kullanıcı Jake Paul’un Conor McGregor’la çabucak maç yapması gerektiğini belirtti. Kullanıcılar, böylesi bir maçın çok âlâ olacağını belirterek maçı izlemek için rastgele bir ölçüde parayı ödemeye razı olduklarını söz etti.

Natürel kullanıcıların pek birden fazla bu maçın Jake Paul’un boks karialanindeki birinci mağlubiyet olacağını da düşünüyor. Sonuçta Jake Paul ve Conor McGregor ortasında yapılacak bu maçın sonucu şimdiden aşikâr diyebiliriz. Conor McGregor, profesyonel UFC karimekaninde şu ana kisimar 26 maçtan sırf 4’ünü kaybetmiş durumda.

Kendi kardeşini de saymayı unutmisimı:

Jake Paul, birebir açıklamanın devamında listede kendi kardeşinin (Logan Paul) ve KSI’ın (Austin McBroom) da olduğunu belirtti. Son olarak Jake, bu sporda uzun bir mühlet boyunca olmayı istediğini tabir etti.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Jake Paul, Conor McGregor’la Dövüşmek İstediğini Söyledi