iPhone 12 Pro’nun En Çok Tercih Edilen Rengi Açıklandı

iphone 12 pronun en cok tercih edilen rengi aciklandi 47zcgVXH

Apple, geçtiğimiz haftalarda yeni amiral gemisi akıllı telefon serisi iPhone 12‘yi tanıtmıştı. Dört farklı modelle çıkış yapan serinin iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modelleri şu anda satın alınabilir durumdayken iPhone 12 küçük ve iPhone 12 Pro Max’in çıkış tarihleri 13 Kasım olarak açıklanmıştı.

Apple’ın satışa çıkan iki iPhone 12 modeli her sene olduğu üzere büyük bir taleple karşılaştı. Akıllı telefonlar ön siparişe açıldıktan sonra binlerce müşteriyle buluştu. Apple, bu sene yeni renk seçenekleri sunarak kullanıcılarına yeni tecrübeler sundu. Bugün de iPhone 12 Pro’nun en çok tercih edilen rengi açıklandı.

En beğenilen renk Pasifik Mavisi oldu:

iphone 12 pronun en cok tercih edilen rengi aciklandi 0 VKBqzJLj

Loup Ventures, paylaştığı açıklamisima iPhone 12 Pro modelini satın yer kullanıcıların en çok Pasifik Mavisi rengini tercih ettiklerini paylaştı. Bunun yanı sıra dün ön siparişe açılan iPhone 12 Pro Max’te de durum birebirdi. Telefonun ön siparişini veren kullanıcılar, öteki renklerden ziyisime en çok Pasifik Mavisi’ni tercih etmişti. Ayrıyeten her iki modelde de en çok 128 GB’lık versiyon seçildi.

Apple, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerini Gümüş, Grafit, Altın ve Pasifik Mavisi renk seçenekleriyle kullanıcılarına sundu. Şirketin hangi renkle nasıl bir kafaarı elde ettiğiyse ayrımlı bir yoldan ölçüldü. Loup Ventures, iPhone 12’lerin teslim vaktine nazaran hangi modelin daha çok sattığını ortaya koydu.

iPhone 12’nin teslim tarihleri satın alınan modelin rengi, depolama yerı ve operatöre nazaran değişiklik gösteriyor. İşte bu nedenle kimi modellerde sabit bir tarih gösterilirken en çok talep gören modellerin teslim tarihleri kestirimi gün olarak gösteriliyor. Örneğin iPhone 12 Pro’nun teslim tarihi 10 – 14 gün; iPhone 12 Pro Max’in teslim tarihiyse 7 – 17 gün olarak gösteriliyor. 

Sıradaki içerik:

iPhone 12 Pro’nun En Çok Tercih Edilen Rengi Açıklandı