iPhone 12 için görkemli bir aktiflik hazırlanıyor

iphone 12 icin gorkemli bir aktiflik hazirlaniyor mEbBGT7m

iphone 12 icin gorkemli bir aktiflik hazirlaniyor 0 OM1TXb2a

Apple’ın tarihinde en fazla iPhone modeli tanıtacağı bir aktiflik bizi bekliyor. Birebir vakitte en yetenekli iPhone modellerini göreceğimiz aktiflik için Apple’ın muazzam bir hazırlık içerisinde olduğu söz ediliyor.

En görkemli iPhone aktifliği

Morgan Stanley danışmanlık firması hazırladığı beklenti raporunda iPhone 12 için çok görkemli bir aktiflik yapılacağını belirtmiş. Hatta Apple’ın tarihindeki en görkemli iPhone aktifliği olabileceği de not düşülmüş.

Apple’ın ses getirecek bir iPhone aktifliği yapmasına dair kimi nedenler sıralanıyor. Örneğin tüketicilerin telefon değiştirme döngüsünün 4 yıla kadar çıkması nedeniyle bu yıl değerli bir kitlenin telefonunu değiştireceğine inanılıyor. Apple’ın bu bakımdan biraz daha dikkat çekmeye çalıştığı belirtiliyor. Ayrıyeten Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da eskiyi getir yeniyi götür kampanyalarının artış gösterdiği söz ediliyor.

Raporda Apple’ın 2021 yılında rekor bir satış sayısı elde edebileceği söz ediliyor. 2020 son çeyrekte 82 milyon civarında bir satış sayısı beklenirken 2021 yılında ise 240 milyon satış sayısı ortaya çıkabilir. Bu da 170 milyar dolar civarında bir kar manasına geliyor.

Apple bu yıl 4 farklı iPhone modeli piyasaya sürecek. 5.42 inçlik iPhone 12 küçük modeli 649$ başlangıç fiyatına sahip. 6.1 inçlik iPhone 12 için 749$, iPhone 12 Pro için 999$, iPhone 12 Pro Max için 1099$ belirlenmiş.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

iPhone 12 için görkemli bir aktiflik hazırlanıyor