iOS 14.3 Güncellemesi Türkiye İçin Saat Kaçta Yayınlanacak?

ios 143 guncellemesi turkiye icin saat kacta yayinlanacak LvZpzLNa

Cupertino merkezli teknoloji devi Apple, yeni işletim sistemi iOS 14’ü geçtiğimiz aylarda iPhone 6s ve üzeri akıllı telefona sahip olan kullanıcılar için yayınlamıştı. Birçok özelliği beraberinde getiren ana sürüm güncellemesinin akabinde iki orta güncelleme daha yayınlayan şirket, birkaç saat içerisinde iOS 14.3 güncellemesini de kullanıcılara sunacak.

Birçok kusur düzeltmesi ve sistem güzelleştirmesi içeren güncelleme, Apple Fitness+ üzere yeni özellikleri de beraberinde getirecek. Dilerseniz gelin hem güncellemenin neler sunduğuna hem de Türkiye’deki kullanıcılar için ne vakit yayınlanacağına daha yakından göz atalım.

iOS 14.3 güncellemesi ne vakit yayınlanacak?

ios 143 guncellemesi turkiye icin saat kacta yayinlanacak 0 WVpZqaRV

TimeAndDate web sitesinden alınan güncellemelere nazaran iOS 14.3, Türkiye saati ile bu akşam 21.00’da ülkemizdeki kullanıcılarla buluşacak. Güncellemenin yayınlanmasıyla birlikte daha ayrıntılı bir inceleme yazısını sizlerle paylaşacağız.

iOS 14.3 ile gelmesi beklenen yenilikler:

ios 143 guncellemesi turkiye icin saat kacta yayinlanacak 1 Jljargir

iOS 14.3 güncellemesi ile gelmesi beklenen en kıymetli özelliklerden biri ProRAW. Bu özellik sayesinde iPhone 12 Pro ve Pro Max aygıtlar üçlü art kamera ve LiDAR sensöründen yararlanarak ProRaw formatında fotoğraf çekebilecek. Güncellemeyle gelecek başka kamera özellikleri ortasında 25 FPS’de görüntü kaydı ve ön kamerayla çekilen fotoğraflar için ayna özelliği de alan alıyor.

Bununla birlikte iPhone, iPisim ve Apple TV aygıtlarınızda kullanılabilen, Apple Watch ile kullanılabilen fitness uygulaması Apple Fitness+ da hayata geçecek. Güncellemeyle ayrıyeten kapalılık, sıhhat, hava durumu ve Safari’de de bir dizi değişikliğe gidilirken, eski sürümde yer yer birçok yanılgı da tahlile kavuşacak.

Bildiğiniz üzere Apple, işletim sistemi güncellemelerini paralel bir formda yayınlıyor. Yani iOS 14.3 ile birlikte iPadOS 13.4, watchOS 7.2 ve tvOS 14.3 güncellemeleri de piyasaya sürülecek. Güncellemelere dair yeni gelişmeler yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Sıradaki içerik:

iOS 14.3 Güncellemesi Türkiye İçin Saat Kaçta Yayınlanacak?