Instagram’da “Ara Beni” Yorumu Atan Hesapları Aradık

instagramda ara beni yorumu atan hesaplari aradik yAeuA8vs

Dünyanın en büyük toplumsal medya platformlarından biri olan Instagram, birçok cinsten hesabın bulunabileceği bir mecra olarak biliniyor. Olağan ki bu hesaplar da daha fazla takipçi kazanmak istediği için yüksek takipçili sayfaların gönderileri altına yorumlar bırakabiliyor.

Daha evvel Instagram'a girip hoş bir gönderi gördüğünüz vakit altına yorum yapmak istediğiniz fakat farklı bir yoruma gözünüzün takıldığı olmuştur. Takip edin, beş saniye içinde onaylamazsamformunda kafalayan vaatler yahut Son gönderimi beğenir misin? formundaki dilekleri birçok kere görmüşsünüzdür. Biz de buna misal lakin biraz daha farklı bir kümesi ele aldık.

“Ara beni” diyenleri aradık

1disim1a3a62ee747a474de710c6b859aa7fea5b46

Bir yemek gönderisinin yorumlar kısmına girdiğinizi düşünün. Gönderide hamburger görüntüsü bulunuyorsa ve aşağıda biri “ara beni” yazmışsa, aklınıza gelen birinci şey, bu kişinin de hamburgerle uzaktan yakından bir alakası olacağıdır. Öncelikle durumun bu türlü olmisimığını bilmiyorsanız internette yeteri kadar vakit geçirmemişsiniz demektir. Fakat durumun bu olmisimığını biliyorsanız ve ne olacağını merak ediyorsanız sizler için bu numaraları arisimık.

Öncelikle herkesin aklına gelen birinci senaryo, bu bireylerin dolandırıcı olduğudur. Biz de durumun bu türlü olup olmisimığını öğrenmek ismine içerisine TL yükleyebileceğimiz bir sınır üzerinden orta benidiyen bireyleri aramaya başlisimık.

Görüşmelerimizin sonunda sınırımızdan giden bakiyeyi de takip ettiğimiz vakit yaklaşık olarak dakika kafaına 8 TL üzere bir fiyatın tarafımızdan kesildiğini söyleyebiliriz. Alışılmış ki bizim birinci fikrimiz hatta yüklediğimiz tüm bakiyenin bir anda tuz buz olacağıydı lakin durum bu türlü olmadı.

Siz de görüşmeler sırasındaki yansıları ve sürecin nasıl olabileceğini merak ediyorsanız lafı daha da fazla dolandırmisiman sizleri videomuzla kafa başa bırakıyoruz. Düzgün seyirler dileriz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Instagram’da “Ara Beni” Yorumu Atan Hesapları Aradık