Instagram, “Sıkça Sorulan Sorular” Özelliğini Test Ediyor

instagram sikca sorulan sorular ozelligini test ediyor PbT3BTzv

Dünyanın en büyük toplumsal medya platformu olan Facebook, birebir vakitte Instagram, Messenger ve WhatsApp üzere tanınan uygulamaların da çatı şirketi pozisyonunda bulunuyor ve Facebook, bilhassa Messenger, Instagram DM ve WhatsApp’ı ortak bir altyapı altında birleştirmek için ağır çalışmalar içerisinde.

Facebook, geçtiğimiz ayın sonlarında Instagram DM-Messenger birleştirme özelliğini yayınlamış ve iki iletileşme servisini ortak altyapı altında birleştirme çalışmalarındaki en somut isimımlardan biri atmıştı. Artık yeni bir test çalışması daha kafalatan Facebook, Messenger’ın Sıkça Sorulan Sorular (SSS) özelliğini Instagram’a getirdi.

Instagram’ın Sıkça Sorulan Sorular (SSS) özelliğinin arayüzü bu halde olacak

instagram sikca sorulan sorular ozelligini test ediyor 0 K5wy15dr

Şimdi test kademesindeki bilhassa ile birlikte Instagram’daki işletmeler ve içerik üreticiler, takipçileri tarafından sık sık maruz kaldıkları sorular için sıkça sorulan sorular belirleyebilecekler ve takipçiler, sohbet penceresini açtıkları anda evvelce hazırlanmış olan SSS’leri önerilen soru olarak görebilecekler. Ayrıyeten Hazır yanıt özelliği sayesinde yeniden içerik üreticileri ve işletmeler, sıklıkla gelen sorular için otomatik yanıtlar verebilecekler.

Instagram, Sıkça Sorulan Sorular (SSS) özelliğini şu an için sonlu sayıda kullanıcı ile test ediyor olsa da özellik ile ilgili tüm çalışmaların tamamlanmasının akabinde tüm içerik üreticilerin ve işletmelerin sıkça sorulan sorular belirleyebileceğini söyleyebiliriz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Instagram, “Sıkça Sorulan Sorular” Özelliğini Test Ediyor