Genel

Hyundai, yeni Sonata N Line’ın dizaynını paylaştı

hyundai yeni sonata n linein dizaynini paylasti 0 HkOZPgS5

Hyundai, şu sıralar eser gamındaki modellerin sportif görünümlü N Line ve yüksek performanslı N versiyonları ile epeyce meşgul. Koreli marka, artık de 2021 Hyundai Sonata N Line modelinin resmi fotoğraflarını paylaştı ve araçla ilgili birtakım bilgiler paylaştı.

Paylaşılan fotoğraflar ışığında, 2021 Hyundai Sonata N Line’ın arabanın öteki versiyonlarına kıyasla çok daha agresif göründüğünü söylemek mümkün. Ön yüzü domine eden büyük panjur, V formlu yeni ayrıntılarla bezenmiş. Tamponun kenarlarındaki büyük hava girişleri ve alt kısımdaki ızgara da daha agresif görünecek biçimde yine elden geçirilmiş. Bunun yanı sıra tamponun uç kısımlarında yalnızca dekoratif gayeli olduğu gözlenen dikey hava girişlerine de yer verilmiş.

Dizaynın devamına baktığımızda 2021 Hyundai Sonata N Line’ın siyah ve gümüş olmak üzere çift tonlu 19 inç jantlara ve versiyona özel marşpiyel eklerıne sahip olduğunu görüyoruz. Değişimin devam ettiği art tarafta ise siyah renkli küçük bir bagaj spoyleri, dörtlü krom egzoz çıkışları ve onlara mesken sahipliği yapan siyah difüzör göze çarpıyor.

hyundai yeni sonata n linein dizaynini paylasti 1 1rNKsJjP

Değişim rüzgarlarının devam ettiği iç yerde, direksiyon ve spor koltuklar üzerinde N Line versiyonlarının imzası haline gelen kırmızı dikişler mevcut. Bunun yanı sıra çeşitli alanlarda koyu krom trimler, Bose ses sistemi ve bilgi-eğlence sistemi üzerinden erişilebilen çeşitli sürüş modları dikkat çekiyor.

Koreli marka şimdi 2021 Hyundai Sonata N Line’ın teknik ayrıntılarını paylaşmadı. Ama gelen bilgilere nazaran arabanın kaputu altında 290 beygir güç ve 421 Nm tork üreten 2.5 litre dört silindirli turbo motor bulunacak. Kia K5 GT’ye de güç veren motorun 8 ileri otomatik şanzımanla kombine edilmesi bekleniyor. 2021 Hyundai Sonata N Line ile ilgili taze bilgiler geldikçe siz kıymetli okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu