HyperX Cloud Core 7.1 Oyuncu Kulaklığı Satışa Çıkıyor

hyperx cloud core 71 oyuncu kulakligi satisa cikiyor OK2y4IdP

Kingston’ın alt markası olan HyperX, PC ve konsollar için HyperX Cloud Core kulaklığını satışa çıkardığını duyurdu. Cloud Core+ 7.1, net konumsal ses ve daha sürükleyici bir oyun deneyimi için sanal 7.1 surround ses sunuyor.

Bunun yanında kulaklık ses seviyesi, mikrofon ses seviyesi, mikrofon sesini kapatma ve 7.1 surround ses geçişi gelişmiş bir ses kontrol kumandasına sahip. Cloud Core+ ayrıca PC ve PS4 için bir USB ses kontrol kutusu ile çoklu platform uyumluluğu sağlıyor. 3.5 mm bağlantı noktasına sahip platformlar için ise 3.5 mm bağlantı seçeneği sunulmuş.

HyperX Cloud core 7.1

Oyuncu kulaklığı, sorunsuz bir sohbet deneyimi için Discord ve Teamspeak tarafından onaylandı. Öte yandan arka plandaki gürültüyü azaltan ve geliştirilmiş oyun içi sohbet için daha net ses kalitesi sağlayan esnek ve çıkarılabilir gürültü önleyici bir mikrofon ile birlikte geliyor.

HyperX, sağlam alüminyum çerçeve yapısı ile birlikte uzun ömürlü kullanım ve dayanıklılık vadediyor. Kulaklıkta ayrıca suni deri yastıklı kafa bandı ile hafızalı köpüklü kulak yastıkları konforlu bir kullanım sağlamak üzere hazırlandı. Son olarak PC, Xbox One, Xbox One S, PS4, PS4 Pro, Mac, Mobil ve VR ile uyumlu olduğunu ekleyelim. HyperX Cloud Core+ 7.1 modeli, 69.99 dolar liste fiyatı ile birlikte duyuruldu.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

HyperX Cloud Core 7.1 Oyuncu Kulaklığı Satışa Çıkıyor