Genel

Hublot Meca-10 Clock masa saati modelini duyurdu

hublot meca 10 clock masa saati modelini duyurdu 0 UzRF4UB4

Dünyaca ünlü saat firması Hublot, 2016 yılında piyasaya sürdüğü MECA-10 isimli düzeneğin neredeyse masa saaati boyutundaki modelini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

19,60×18,10 cm’lik boyutuyla masa saati olarak üretilen yeni modelde birebir Meca modellerindeki üzere iskelet görünüm tercih edilmekle birlikte masa saatinin birebir kol saati üzere elle kurmalı düzeneğe sahip olduğunu belirtelim.

MECA-10 CLOCK

hublot meca 10 clock masa saati modelini duyurdu 1 6ThYtmSV

Yeni modelde merkezde yer alan akrep ve yelkovandan saat ve dakika takibi yapılabilmekle birlikte saat 9 hizasında bulunan ibreden saniye takibi, saaat 6 hizasındaki döner diskten ise kalan güç rezervi takip edilebiliyor.

Ayrıyeten saat 3 hizasındaki zirveden elle kurulan yeni modelin güç rezervinin 10 günü bulduğunu belirtmekle birlikte yeni sistemin 432 bileşenden oluştuğunu ekleyelim. ( 10 günlük güç rezervi masa saatleri için yüksek bir bedeldir, kimi duvar saatlerinin rezervi bile 8 gün sürer ).

Yeni çelik kasaya sahip model 49,800 ila 46,700 Euro fiyatla satışa sunulacak.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu