Huawei’nin Kirin 990 işlemcili birinci dizüstü bilgisayarı yolda

huaweinin kirin 990 islemcili birinci dizustu bilgisayari yolda 2fegK19g

huaweinin kirin 990 islemcili birinci dizustu bilgisayari yolda 0 chNynCsA

Huawei’nin Kirin 990 işlemcili birinci dizüstü bilgisayarıyla ilgili birtakım kıymetli ayrıntılar ortaya çıktı. Huawei Central internet sitesinin haberine nazaran Qingyun L410 olarak isimlendirilen aygıt önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülecek.

Dizüstü bilgisayarın kutusu internete sızdırıldı. Fotoğrafta görünen etiket, Huawei Qingyun L410’un 8 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanı ile geleceğini gösteriyor. Çok büyük olasılıkla depolama ünitesi SSD olacak.

huaweinin kirin 990 islemcili birinci dizustu bilgisayari yolda 1 d1ZAsypL

5G dayanağı sunacak

Aygıtın 5G temasını destekleyeceği varsayım ediliyor. Ayrıyeten 2K çözünürlüklü 14 inç ekrana sahip olacak. Apple M1 işlemcili modellerin performansı göz önüne alındığında Qingyun L410’un da güzel bir performans sergilemesi bekleniyor.

Dizüstü bilgisayar, Linux tabanlı Deepin OS 20 işletim sistemiyle çalışacak. İleriki devirlerde büyük olasılıkla kullanıcıların Harmony OS‘a yükseltme yapmasına müsaade verilecek. Ne yazık ki şu an için aygıtın fiyat etiketi konusunda bir bilgi yok.

Huawei Qingyun L410 başlangıçta Çin’de satışa çıkacak. Daha sonra milletlerarası pazara gelecek. Şirketin yeni dizüstü bilgisayarını 2021’in Mart ayında piyasaya süreceği söyleniyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Huawei’nin Kirin 990 işlemcili birinci dizüstü bilgisayarı yolda