Mobil

Huawei Watch GT 2 Pro indirimli olarak ön siparişe açıldı

huawei watch gt 2 pro indirimli olarak on siparise acildi 0 1GCd3wUf

Huawei’in yeni üst düzey akıllı saat modeli Huawei Watch GT 2 Pro ön siparişe açıldı. Huawei Watch GT 2 Pro’nun fiyatı 2299 TL olarak belirlendi. Ön satış periyodunda depozito ödeyerek sipariş veren müşteriler 150 TL indirimli olarak satın alacak. Yani 2149 TL’ye saate sahip olacak. İndirimin yanı sıra Huawei Küçük Hoparlör ve Huawei araç şarj aygıtı armağan ediliyor. Ön satış kampanyası 4 Ekim 2020’ye kadar devam edecek. Ayrıyeten alışverişten sonra Huawei Online Mağazası’na yorum yazan müşteriler, kazanacakları kupon ile 1 TL’ye Huawei Band 3e sahibi olabiliyorlar

Huawei Watch GT 2 Pro satış linki

Huawei Watch GT 2 Pro, başka GT 2 modellerine nazaran premium tasarım, gelişmiş sensör, gelişmiş spor takibi ve kablosuz şarj özelliğiyle dikkat çekiyor. Saatin AMOLED ekranı 1.39 inç büyüklüğe ve 454×454 piksel çözünürlüğe sahip.

Premium gereç

Huawei Watch GT 2 Pro’da safir cam ve titanyum gövde kullanılıyor. Bu sayede dayanıklılık olarak oldukça gelişme kat edilmiş. Adrenalin dolu sporlar yaparken saatin çizilmesinin önüne geçiliyor. Saatin bilekliğe temas eden kısmında seramik taban kullanılmış. Bu da konforu artırıyor. Saatin genel tasarımı olarak daha sportif ve daha parlak tasarım tercih edilmiş.

huawei watch gt 2 pro indirimli olarak on siparise acildi 1 kjbW4tDk

Golf, kayak, snowboard ve fazlası

Huawei Watch GT 2 Pro’da 100’den fazla spor modu bulunuyor. Seçenekler ortasında golf, kayak ve snowboard seçenekleri de bulunuyor. Golf oynarken sopayı tutuş durumunuzu analiz ediyor, salınım suratınızı söylüyor ve oyununuzu geliştirmeniz için tekliflerde bulunuyor. Kayak sporu yaparken ortalama sürat, azamî eğim üzere bilgileri kaydediyor. Sürüşünüzün tehlikeli düzeye ulaşması durumunda ikazda bulunuyor.

huawei watch gt 2 pro indirimli olarak on siparise acildi 2 i3fkwGkP

Saatin SpO2 ölçüm özelliği sayesinde sayesinde kandaki oksijen oranınızı öğrenebilirsiniz. Kandaki oksijen oranınız, ne kadar zinde olduğunuz konusunda fikir verir. Spor yaparken bedeninizin molaya muhtaçlığı olup olmadığını takip edebilirsiniz. Huawei Watch GT 2 Pro’da TruSeen 4.0+ nabız izleme teknolojisi, TruSleep 2.0 uyku takip teknolojileri kullanılıyor. Uyku sorunlarınızı tespit edip teklifler sunuyor. HUAWEI Tru Relax teknolojisi sayesinde tüm gün gerilim takibi yapabilir, nefes idmanlarıyla gerilim düzeyinizi düşürebilirsiniz.

200’den fazla arayüz seçeneği

Huawei Watch GT 2 Pro’yla bir arada arayüz seçeneği artmış. 200’den fazla seçenek bulunduğu belirtiliyor. Kullanıcılar ayın evreleri, gelgit vakti ve kadro yıldızı üzere arayüzler seçerek gökyüzü hadiselerini çarçabuk takip edebiliyor. HUAWEI Share OneHop isimli özellik ile Huawei telefonlardaki fotoğrafları çarçabuk arayüze ekleyebiliyoruz.

huawei watch gt 2 pro indirimli olarak on siparise acildi 3

Saatin SIM girişi bulunmuyor ancak Bluetooth irtibatını kullanarak telefonunuzdaki davetleri saat üzerinden cevaplayabiliyoruz. Saatin mikrofonunu kullanarak görüşme gerçekleştirebiliyoruz. Çağrıyı reddetme yahut sessize alma süreçleri de saat üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Ayrıyeten dahili GPS özelliğine de yer veriliyor.

Kablosuz şarj

huawei watch gt 2 pro indirimli olarak on siparise acildi 4 6I8aTaCg

Huawei Watch GT 2 Pro, kablosuz şarj özelliğine sahip. Tam şarjla 2 haftaya kadar kullanım sunuyor. 5 dakikalık şarjla 10 saat kullanım müddeti vaat ediyor. Huawei Watch GT 2 Pro, siyah ve küllü kahve renk seçenekleriyle 2299 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Ön satış devrinde satın alan kullanıcılar  2149 TL’ye bu saate sahip olabilecek. İndirime ek olarak Huawei Küçük Hoparlör ve Huawei araç şarj aygıtı armağan edilecek.

Huawei Watch GT 2 Pro’yu ayrıntılı incelemek ve satın almak için:

Huawei Watch GT 2 Pro satış linki

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu