Huawei Mate 40 Pro Kamerasıyla Çekilen Birinci Fotoğraf

huawei mate 40 pro kamerasiyla cekilen birinci fotograf 91kV7Es3

Teknoloji dünyasının en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, dün yaptığı duyuruda Huawei Mate 40 serisini dünya genelinde 22 Ekim tarihinde çıkaracağını resmen onaylamıştı. Seri, en güçlü yeni Mate aygıtı olacak.

Leap Further Ahead sloganına sahip olan Huawei Mate 40 serisi için yeni bir görüntü da yayınlandı. İnsan gözünün odak noktasına oturtulduğu görüntü, aygıtın kamerasında hayli büyük bir gelişme yaşandığının da bir göstergesi olarak görülüyor.

Huawei Mate 40 Pro kamerasından birinci örnek

Bir Huawei yetkilisi olan Hua Hegang, bugün yeni bir fotoğraf paylaştı. Hegang tarafından paylaşılan bu fotoğrafın Huawei Mate 40 Pro‘nun kamerasından çekilen birinci örnek olduğu düşünülüyor.

Birtakım kullanıcılar, Huawei yöneticisi tarafından paylaşılan fotoğrafın, modeli şimdi tanımlanmamış bir Huawei aygıtından çekildiğini keşfederken birçok kişi de bunun Mate 40 serisi olduğunu düşünüyor. Sabahın erken saatlerinde zirvede görülen bu Ay fotoğraflarının Mate 40 Pro tarafından çekildiği düşünülüyor.

huawei mate 40 pro kamerasiyla cekilen birinci fotograf 0 ePFnYiEw

Akıllı telefon üreticisi, Ay’ı profesyonel olarak fotoğraflama konusunda öncülük eden şirketlerden bir tanesi. Bu yılki Mate 40 Pro serisinde de kamera konusunda hayli büyük yenilikler olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Bilhassa son yıllarda P ve Mate serilerinde kameralarına önemli güçlendirmeler yapan Huawei’nin, Mate 40 serisinde 9P ‘free-form’ kıvrımlı lens modülü kullanacağı tabir ediliyor. Bu sayede geniş açı / telefoto bükülmeleri ve manzara sertliği geliştirilecek. Ayrıyeten şirketin Liquid Camera teknolojisi ile birlikte Mate 40 serisinde 50 milyon sensör kullanacağı da ortaya atılan söylentiler ortasında bulunuyor.

Sıradaki içerik:

Huawei Mate 40 Pro Kamerasıyla Çekilen Birinci Fotoğraf