HTC’nin Yaklaşmakta Olan Bir Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı

htcnin yaklasmakta olan bir kablosuz kulakligi ortaya cikti SBpHvust

Tayvan merkezli bir teknoloji şirketi olan HTC‘nin, yeni bir kablosuz kulaklık üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. ABD’ye ithal edilecek olan tüm eserleri denetleyen bir kuruluş olan National Certification Corporation (NCC) tarafından ortaya çıkarılan kablosuz kulaklık, HTC’nin nispeten büyük bir şarj bataryasına sahip olarak tüketicilerle buluşacak.

NCC’de yer yer datalara nazaran HTC’nin yeni kablosuz kulaklığı, kutulu bir dizaynla gelecek. USB Type-C girişiyle şarj edilecek bu kutu, kablosuz kulaklıkların gücünü sağlayacak. Siyah ve beyaz renkli kablosuz kulaklıkların kendilerinde ise dokunmatik denetim kısmı ve muhtemelen şarj durumunu gösterecek LED‘ler olacak.

HTC’nin yeni kablosuz kulaklığı işte bu türlü görünüyor

htcnin yaklasmakta olan bir kablosuz kulakligi ortaya cikti 0 SWyOqrYg

Edinilen bilgilere nazaran HTC’nin yeni kablosuz kulaklıkları, 40 mAh kapasitesi bataryalara sahip olacak. Kutudaki büyük batarya ise, 400 mAh kapasitesinde olacak. Kulaklıkların kendindeki batarya kapasitesinin düşük olup, kutuya büyük bir batarya sunulması, kullanıcıların başını karıştıracak üzere görünüyor. Çünkü Samsung Galaxy Buds Plus’ı göz önünde bulundurduğumuzda, kulaklıklarda 85 mAh, şarj kutusunda ise 270 mAh pahalarını görmüştük.

htcnin yaklasmakta olan bir kablosuz kulakligi ortaya cikti 1 NJN3WuWf

HTC, yaklaşmakta olan kablosuz kulaklığı ile ilgili rastgele bir açıklama yapmadı. Kulaklıkların kaç saat kullanıma imkan vereceği, ne üzere özelliklere sahip olacağı şu an için bilinmiyor. Fakat bu kablosuz kulaklıkların NCC’de görünmesi, HTC’nin bu eseri duyurmak için hazır olduğunun bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor. Muhtemelen çok kısa bir mühlet sonra, “HTC TWS1” olarak isimlendirilmesi beklenen bu kablosuz kulaklıklarla tanışma imkanı yakalayacağız.

Sıradaki içerik:

HTC’nin Yaklaşmakta Olan Bir Kablosuz Kulaklığı Ortaya Çıktı