Honor V40 Serisi Dört Farklı Yonga Setine Sahip Olacak

honor v40 serisi dort farkli yonga setine sahip olacak yP7KUWw4

Çin merkezli teknoloji devi Huawei’nin alt markası olarak piyasaya çıkan ve firmanın bütçe dostu modellerini piyasaya sürdüğü Honor markası, geçtiğimiz gün Shenzhen Zhixin New Information Technology Co. Ltd isimli alanel bir konsorsiyuma satılmıştı. Artık bağımsız bir marka haline gelen Honor, bu bağımsızlığını yeni amiral gemisi akıllı telefonlarıyla kutlayacak.

Huawei’den ayrılmış olsa da üretimine Huawei çatısı altındayken kafmekanan Honor V40’ın önümüzdeki periyotlarda piyasaya sürülmesi planlanıyor. Huawei Mate 40 ile benzeri özelliklere sahip olacağı söylenen Honor V40 bugün TENAA üzerinde görüldü. Platformda ortaya çıkan Honor V40 serisi ile ilgili değişik bir ayrıntı daha paylaşıldı.

Honor V40 serisinde dört ayrımlı yonga seti kullanılacak:

honor v40 serisi dort farkli yonga setine sahip olacak 0 qb8wN1K4

TENAA üzerinde Honor V40 ile ilgili ortaya çıkan bilgiler kısıtlı adetda olsa da enteresan bir detay göze çarptı. Şayet ortaya çıkan bilgiler doğruysa, Honor V40 serisi dört farklı modele sahip olacak ve bu modeller 66 W süratli şarj takviyesi bulunduracak. Değişik olan kısım aslında bu değil. Farklı olan kısım, telefonların hepsinin farklı markaların yonga setini kullanacak olması. Evet, yanlış duymadınız. Honor V40 serisindeki tüm modeller birbirinden farklı yonga setiyle donatılacak.

Raporlarda görüldüğü kisimarıyla standart Honor V40 modeli MediaTek Tenji 1000+ yonga setinden gücünü alacak. Honor V40 Pro Edition ise Samsung Exynos 1080 yonga setini kullanacak. Bir öbür model olan Honor V40 Pro+ ise Snapdragon 888 yonga setine sahip. Son model olarak gösterilen Honor V40 Commemorative Edition ise Kirin 9000 yonga setiyle güçlendirilecek.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Honor V40 Serisi Dört Farklı Yonga Setine Sahip Olacak