HONOR Kablosuz Kulaklık CHOICE Moecen Türkiye’de Satışta

honor kablosuz kulaklik choice moecen turkiyede satista VVtpQul5

Çinli teknoloji şirketi HONOR, bir mühlet evvel ilanlan kablosuz kulaklığı CHOICE Moecen True Wireless Earbuds‘ı Türkiye’ye getirdi. Kullanıcıları tatmin edecek özelliklere sahip olan kablosuz kulaklık, mevcut şartlar için olağan sayılabilecek fiyatıyla da tüketicilerin tercihlerinden bir tanesi olacak üzere görünüyor.

HONOR CHOICE Moecen True Wireless Earbuds, bilhassa de pil ömrüyle dikkat çekiyor. Tek şarjla 6 saate kadar müzik dinleme, 4 saate kisimar da konuşma imkanı sunan kablosuz kulaklık, şarj kutusuyla birlikte 24 saate kadar kullanım imkanı veriyor. Sahip olduğu IP4X sertifikasıyla su ve tere karşı sağlam olan CHOICE Moecen True Wireless Earbuds, spor yaparken ya da yağmur altında rastgele bir sorun da yaşatmıyor.

HONOR’un yeni kablosuz kulaklığı işte bu türlü görünüyor

honor kablosuz kulaklik choice moecen turkiyede satista 0 EfzTNv1h

HONOR’un Türkiye’ye getirdiği kablosuz kulaklık, 7 mm‘lik hoparlörlere sahip. Bu da görüşme sırasında ya da müzik dinlerken, daha kaliteli ses alınmasını sağlıyor. Sahip olduğu çift mikrofon sistemiyle daha net sesli görüşme imkanı tanıyan HONOR CHOICE Moecen True Wireless Earbuds, gürültü engelleme özelliği sayesinde de kullanıcı tecrübesini uygunlaştırmayı amaçlıyor. Ayrıyeten Bluetooth 5.0 uyumlu bu kulaklıklar, eş vakitli senkronizasyon özelliğiyle de taşınabilir oyunseverler için daha uygun bir tecrübe visimediyor.

Tüm bu özellikleriyle birlikte Türkiye’ye gelen HONOR’un yeni kablosuz kulaklıkları, yalnızca beyaz renk ile satın alınabiliyor. Ülkemizde hizmet vermekte olan çevrimiçi platformlar üzerinden satın alınabilen kablosuz kulaklığın tavsiye edilen satış fiyatı ise 399 TL olarak belirlenmiş durumda.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

HONOR Kablosuz Kulaklık CHOICE Moecen Türkiye’de Satışta