HITMAN III’ün Açılış Sinematiği Yayınlandı

hitman iiiun acilis sinematigi yayinlandi AbfbYlmI

Geliştiriciliğini IO Interactive’in üstlendiği HITMAN III, geçtiğimiz haziran ayında düzenlenen ve birçok yeni oyunun gösterildiği PlayStation 5 etkinliğinde birinci defa gösterilmişti. O günden bu yana oyuna dair birçok ayrıntısı paylaşan geliştirici takım, şimdiyse oyunun açılış sinematiğini yayınladı. Suikastçı üçlemesinin son oyunu olacak olan imal, Casus 47’nin kıssasını de sonlandıracak.

Oyunun direktörü Mattias Engström, oyun hakkında geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklamada HITMAN III’ün üçlemedeki başka oyunlara kıyasla daha koyu bir tonda olacağını ve temel HITMAN tecrübesinin üstünde kimi sürpriz ögeleri içereceğini söylemişti. Direktörün telaffuzlarını destekleyen yeni görüntü ise oyunda bizleri nelerin beklediğine kısa bir birinci bakış atmamıza imkan sağlıyor. Görüntüyü sayfanın sonundan izleyebilirsiniz.

HITMAN serisinin öyküsü:

hitman iiiun acilis sinematigi yayinlandi 0 Fcht1lcY

Birinci sefer 2000 yılında HITMAN: Codename 47 ile karşımıza çıkan HITMAN serisi, yıllar içerisinde oyun dünyasının en sevilen serilerinden biri halini aldı. Her geçen gün gelişerek farklı oyunlarla karşımıza çıkan seride, küçük yaşlardan beri duygusuz ve büsbütün profesyonel bir suikastçı olması için yetiştirilen Casus 47’nin öyküsüne odaklanılıyor.

Bir klon olarak dünyaya getirilen Casus 47, ‘47′ numaralı klon olduğu için bu isimle anılıyor. Şirket, 47’yi uzun müddet kuvvetli misyonlarda kullandıktan sonra bir kenara atmak istiyor. Bu andan sonra Casus 47’nin yıllarca süren profesyonel öyküsünün sona erişine ve şahsî bir karakterin öyküsünün doğuşuna tanıklık ediyoruz.

Üçlemenin son oyunu olacak HITMAN III, 20 Ocak 2020 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Stisimia ve Nintendo Switch için 20 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak. PC tarafındaki dağıtıcılığını Epic Games’in üstlendiği oyunun standart sürümü şu anda 260 TL’den ön sipariş edilebiliyor.

HITMAN III – Resmi Açılış Sinematiği

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

HITMAN III’ün Açılış Sinematiği Yayınlandı