Hitman 3’ten 4K 60FPS oynanış görüntüsü paylaşıldı

hitman 3ten 4k 60fps oynanis goruntusu paylasildi 3dj5NZNS

hitman 3ten 4k 60fps oynanis goruntusu paylasildi 0 cGMKONEw

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini IO Interactive’in yaptığı Hitman serisinin yeni oyunu Hitman 3’ten yeni bir oynanış görüntüsü paylaşıldı.

Yayınlanan fragman dışında geçtiğimiz saatlerde oyun ile ilgili bir açıklama daha yapıldı. Hitman 3, PlayStation 5 DualSense denetimcisinin özelliklerinden faydalanacak. Call of Duty’dekine emsal bir halde her silahta eşsiz bir dokunsal geribildirim verilecek.

Yayınlanan 4K 60 FPS oynanış görüntüsünü ve oyunun tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz. Hitman 3; PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, PC (Epic Games) ve Stadia için 20 Ocak 2021’de yayınlanacak.

Tanıtım Yazısı

  • World of Assassination üçlemesinin dramatik son üretiminde bir sefer daha ikonik suikastçı Casus 47 olun.
  • Casus 47, Hitman 3’te mesleğinin en kıymetli kontratları için acımasız bir profesyonel olarak geri dönüyor. Ortalık sakinleştiğinde 47 ve yaşadığı dünya bir daha asla eskisi üzere olmayacak.
  • Yaratıcı fırsatlarla dolu egzotik, epey detaylı yerleri ziyaret edin. Oyuncunun eşsiz seçimler yapabileceği, tekrar oynanabilirlik sunan elle tutulur ve sürükleyici bir oyun dünyasına hazır olun.
  • Hitman ve Hitman 2’deki tüm bölgeler Hitman 3’e aktarılabilir, böylelikle World of Assassination üçlemesindeki tüm oyunları oynama fırsatı yakalarsınız. Hitman 2’deki ilerlemeniz de Hitman 3 çıktığında direkt aktarılır.
etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Hitman 3’ten 4K 60FPS oynanış görüntüsü paylaşıldı