Mobil

Hepsiburada, Teknolojik Eserleri 2 Saatte Teslim Edecek

Daha öncesinde Hepsiexpress servisi üzerinden market alışverişi ve yemek siparişi hizmetleri vermekte olan Türkiye’nin tanınan e-ticaret platformlarından Hepsiburisima, Hepsiexpress servisine teknoloji tutkunlarının güzeline gidecek yeni bir hizmet eklemiş durumda.

An prestijiyle Hepsiburisima’nın Hepsiexpress sayfasını ziyaret ettiğinizde market kategorisinin yanı sıra “Tekno Market” isimlı yeni bir kategori daha görüntüleyebiliyorsunuz. Üstelik şu an için sadece iPhone 11’in yer aldığı kategorinin kapak görselinde satın alınan eserlerin 2 saat içinde teslim edileceği ifisime ediliyor.

Hepsiexpress’te artık teknoloji eserleri de satılacak

hepsiburada teknolojik eserleri 2 saatte teslim edecek 0 ipOJ8hiO

Ne yazık ki Hepsiburada, Hepsiexpress’in yeni “Tekno Market” özelliği ile ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulunmadığı için şimdi eser çeşitliliğinin ilerleyen periyotta nasıl değişeceği hakkında konuşmak güç. Bununla birlikte, Hepsiexpress’te satışa sunulan iPhone 11’in, Hepsiburada’daki indirimli fiyat etiketine sahip olmadığının da altını çizelim. An prestijiyle Hepsiburada’da iPhone 11 için 7.049 TL indirimli fiyat etiketi listelenirken; Hepsiexpress’teki iPhone 11’in 7.499 TL olduğunu görüyoruz.

Bu ortada, Hepsiexpress’in Tekno Market hizmeti şimdi tüm Türkiye’de kullanıma sunulmamış üzere görünüyor. Çünkü Webrazzi tarafından paylaşılan bilgiler, Tekno Market’in başka Market seçenekleri ile birlikte listelendiğini gösterirken; kendi adresimiz üzerinden yaptığımız incelemede Tekno Market’in listelenmediğini gördük.

genç porno

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu