HBO, Game of Thrones cihanında geçen daha fazla üretimin geleceğini söylüyor

hbo game of thrones cihaninda gecen daha fazla uretimin gelecegini soyluyor QJYucCTB

hbo game of thrones cihaninda gecen daha fazla uretimin gelecegini soyluyor 0 zbYCuOzC

2011 yılında birinci kısmı ile hayatımıza giren, George R. R. Martin‘in epik fantezi serisi Buz ve Ateşin Müziği‘ndan uyarlanan Game of Thrones dizisi, yıllar boyunca kalitesi ile kendinden daima bahsettirmeyi bildi. Ne yazık ki son birkaç dönem ile tartışmalara yol açan dizi, son dönemiyle neredeyse tüm hayranlarını üzdü.

Game of Thrones’un bitmesi ile birlikte tıpkı cihanda geçen yeni bir imal da duyuruldu. Hatta ismi House of the Dragon olan dizinin imaline da önümüzdeki yılın başlarında başlanacak. Geçtiğimiz günlerde dizinin birinci oyuncular açıklanmıştı. Geçtiğimiz saatlerde de kozmosun geleceği hakkında bir açıklama yapıldı.

HBO’nun içerik sorumlusu Casey Bloys, Variety ile yaptığı röportajda kendisine Game of Thrones kozmosunun de Star Wars yahut Marvel kadar büyütülüp büyütülmeyeceği soruldu. Kendisi ise “O kadar büyür mü bilmiyorum açıkçası lakin elimizde olağanüstü bir kaynak ve kusursuz bir dünya var. Yalnızca iki diziyle kalacağını sanmıyorum.” dedi.

Her ne kadar son dönemi yüzünden Game of Thrones’a yansılı olsak da yıllarca izlediğimiz kaliteli dönemleri unutmamak gerek. Bu yüzden kaliteli olduğu sürece sanıyorum ki hepimiz kozmosun devam etmesini isteriz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

HBO, Game of Thrones cihanında geçen daha fazla üretimin geleceğini söylüyor