Hayranlar, Cyberpunk 2077 Fragmanını GTA 5’te Canlandırdı

hayranlar cyberpunk 2077 fragmanini gta 5te canlandirdi ZZsQGOId

Son yılların en çok konuşulan oyunlarından biri olan Cyberpunk 2077, -yine- bir erteleme olmisimığı takdirde üç gün sonra oyunseverlerle buluşacak. Lakin geçiştirici CD Projekt Red daha evvel projeyi pek çok kere ertelediğinden Cyberpunk hayranları kendi Cyberpunk 2077’lerini oluşturmaya başlamış üzere görünüyor.

Bir küme Cyberpunk hayranı, oyunun resmi tanıtım görüntüsünü GTA V’te yine canlandırdı. 7 yaşındaki GTA V’in yeni kuşak bir oyun olan Cyberpunk 2077 kadar gelişmiş grafikler sunmisimığı aşikar fakat yeniden de bu hayran imali tanıtım görüntüsünde da Cyberpunk 2077 görüntüsündeki pek çok ayrıntıın alan aldığını söylemek mümkün.

hayranlar cyberpunk 2077 fragmanini gta 5te canlandirdi 0 rW9nJdd5

Cyberpunk 2077, 10 Aralık prestijiyle PC, PlayStation ve Xbox platformlarında oyuncularla buluşacak. Yani en azından o denli olması planlanıyor. Sırf bu yıl içinde oyunun 3 defa ertelendiğini düşünürsek yeni bir ertelemenin oyuncuları kızdıracak olsa da şaşırtmayacağını iddia edebiliriz. Bu ortada Cyberpunk 2077 için hala ön sipariş vermediyseniz ve oyunu merak ediyorsanız buraya tıklayarak Steam, buraya tıklayarak PlayStation Store, buraya tıklayarak da Microsoft Store sayfasına ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 gerçek tanıtım görüntüsü

Cyberpunk 2077’nin GTA V’teki hayran üretimi tanıtım görüntüsü

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Hayranlar, Cyberpunk 2077 Fragmanını GTA 5’te Canlandırdı