Hayır demeyi öğrendiğiniz taşınabilir oyun “Say No! More” 2021’e ertelendi

hayir demeyi ogrendiginiz tasinabilir oyun say no more 2021e ertelendi zyHOz7Z7

hayir demeyi ogrendiginiz tasinabilir oyun say no more 2021e ertelendi 0 ADrK7R29

Yayıncılığını Thunderful Publishing’in yaptığı, geliştiriciliğini ise Studio Fizbin’in yaptığı hayır demeyi öğrenme oyunu Say No! More, ne yazık ki ertelendi.

2020 yılında çıkması beklenen mizahi tarafı ile dikkat çeken Say No! More‘un yeni çıkış tarihi 2021’in ilkbahar ayları. Ne yazık ki net bir tarih aşikâr değil. Kuvvetli bir yıl olduğunu lisana getiren Studio Fizbin oyun yöneticisi Marius Winter, önlerindeki süreci güzel değerlendireceklerini ve herkesin tekrar tekrar oynamak isteyeceği eğlenceli bir oyun çıkaracaklarını söyledi.

Ne yazık ki oyunun taşınabilir aygıtlar için mağaza sayfası şimdi açılmadı. Bu yüzden ayrıntılar bilinmiyor. Lakin oyun için yayınlanan son görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyun; Android, iOS, Switch ve PC için çıkacak.

Tanıtım Yazısı

Say No! More, tek tuşlu bir “Hayır” deme oyunudur. Hayır sözünün yasaklandığı, kibirli beşerler tarafından yönetilen, insan kıymetinin mesleksel deneyimle ölçüldüğü, işverenlerin zorbalık yaptığı bir kozmosta “hayır” demeyi öğreneceksiniz.

Temel Özellikler

  • Nasıl “Hayır” deneceğini öğren.
  • “Hayır” gücünü şarj et ve daha büyük Hayır’lara sakla.
  • Öğlen ortasında arkadaş edin!
  • Yüksek sesle gülün zira bu oyun çok komik.
  • Meslektaşlarını onlara gülerek, “hmmm” diyerek ve alkışlayarak sinirlendir.  
etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Hayır demeyi öğrendiğiniz taşınabilir oyun “Say No! More” 2021’e ertelendi