Hayatta kalma simülasyon oyunu The Bonfire 2: Uncharted Shores, Android için erken erişime açıldı

hayatta kalma simulasyon oyunu the bonfire 2 uncharted shores android icin erken erisime acildi kb4mnayH

hayatta kalma simulasyon oyunu the bonfire 2 uncharted shores android icin erken erisime acildi 0 TETaZqtX

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Xigma Games’in yaptığı şehir inşa ettiğiniz hayatta kalma simülasyon oyunu The Bonfire 2: Uncharted Shores’un erken erişim süreci Android aygıtlarda da başladı.

Daha evvel iOS ve PC için yayınlanmış olan oyun bugünden itibaren Android aygıtlar için de erişime açılmış durumda. Oyun şu anda erken erişim sürecinde olduğu için ufak da olsa kusurlar mevcut olabilir. Google Play sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıyeten oyun Google Play üzerinde fiyatsız olarak indirilebiliyor lakin ne yazık ki oyunun içerisindeki vakte nazaran 10 gün oynadığınız vakit, geriye kalanını oynayabilmeniz için 44,99 TL talep ediyor. En azından oyunu bir mühlet deneyip alıp almayacağınıza karar verebilirsiniz.

Oyunun iOS versiyonunda ne yazık ki bir deneme süreci yok direkt olarak 46,99 TL’ye satılıyor. App Store sayfasına da buradan ulaşabilirsiniz. Oyunun tanıtım yazısını ve oynanış görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

İnşa et, hayatta kal, keşfet.

Bu hayatta kalma oyununda gün boyunca inşa et, üret, kaynakları topla ve geceleri taarruzlardan kurtul.

Ödüllü oyun The Bonfire: Forsaken Lands’in devamı The Bonfire 2: Uncharted Shores, birinci oyunu her yönden geliştiriyor ve derinlik katıyor.

Kentini tasarla, kaynak zincirini ve personelleri eşsiz kişilik özellikleriyle yönet, prosedüre nazaran oluşturulmuş dünya haritasını gemilerle keşfet, özgür kentlerle ticaret yap ve gizemli zindanları keşfet.

Güçlü bir kent inşa et ve antik şeytanı yenmek büyülü eserler topla.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Hayatta kalma simülasyon oyunu The Bonfire 2: Uncharted Shores, Android için erken erişime açıldı